Yardım Otg çalışmıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

phy_zik_tschie

Üye
    Konu Sahibi
Lg QStylus Plus telefonum var. Otg kabloyu (Fare, Usb Bellek) taktığımda çalışmıyor. Usbden ölçtüğümde voltaj gelmiyor. Bilgisayara takdığımda veri aktarmada sorun olmuyor. Telefonu teşhir ürün olarak almıştım. Yazılımsal olarak mı kapalıdır? Nasıl açabilirim?
 


DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Cihazin İşlemcisinin Çift Yönlü Akım Desteği Var mı? Bazılarında işlemci Desteklemiyor Doğal Olarak Kullanamayabilirsin
 
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Y-OTG kablosu ile deneyin. Olmuyorsa yazılım ile açmak mümkün ama ben kaç cihazda denedim birinde bile çalışmadı.
 
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt