Orjinal Tv'li Telefon Bulabilirmiyim

Sponsorlu Bağlantılar

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal Tv'li Telefon Bulabilirmiyim
Beyler çin malları yüzünden iyce başımız belade bütün tv'li telefonlara bakıyorum çin malı orjinal çin malı olmayan tv'li telefon bilen varsa söyliyebilirmi acil.:bilmem:

• Beğen
Tepkiler: haci6153

ouSahin

ouSahin

Üye
DOSTUM KUSURA BAKMA AMA BİR KAÇ ÖRNEK TEL. GÖSTERİM BELKİ BİLİYORSUNDUR..YARDIMCI OLMAK İSTERİM..

OLMADI VODOFONE VE AVEA'NIN TV ÖZELLİKLERİ VAR DİYE DUYMUŞTUM

---------------------------

Bu telefonu met ediyorlar ama çin malı doğubank gibi spot satan yerlerde 300-350ytl arası gidiyormuş -yalnız garantisi yok sadece 15 gün dükkan garantisi veriyor esnaf

Televizyonlu Cep Telefonu ( Anycool T808 )

ÇİFT SİMKART, TELEVİZYON, FM RADYO, BLUETOOTH, 3D SOUND, SYSTEM DOKUNMATİK EKRAN

Band : GSM 900/ 1800MHz
TV: Yes
FM Radio: Yes
Touch Screen : Yes
GPRS/Internet : Yes (WAP, GPRS)
Display Size : 3.0 inch High Resolution
Display Type : QVGA type, 260k Colour
Language : Chinese, English
Sound : 64 Polyphonic, Mp3, Dual Loud Speaker
Music Player : Support Mp3 (Can be set as caller ring tone)
Video Player : Support 3GP, Mp4
Camera : VGA
Video Recording : Yes
Picture : Support jpg and gif
Expandable Memory : TF Memory Card
Phonebook : 500 contacts
Talk-Time : Up to 4 hours
Standby Time : Up to 240 hours
Dimensions : 118.4 x 55.2 x 17.5 mm
Weight : 122 grams
Colour : Silver-Black-Browni
Other Functions : Games, Calendar, Alarm Clock, Memo, World Clock, Stopwatch, Unit Converter, Sound Recorder, Calculator, E-Book reader, etc.
Accessories:
Anycool T808, 2 x Battery, Earphone, Data Cable, Charger, Stylus Pen, 256M TF

herhangi bir ücret ödemeden heryerde ücretsiz televizyon izleyin
simkartla veya gprs bağlantısıyla değil,kendi dahili tv özleliği ile
simkart takmasanız bile tv izleyebilirsiniz
aynı anda 2 simkartınız aktif olsun
pc ye bağladığınızda gelen menüden webcam özelliğini seçip hiçbir driver yüklemeden webcam olarak kullanabilirsiniz
E-Kitaplarınızı okuyun
mp3 dinleyin
video izleyin

türkçe menü
yüksek kalitede dış ses
usb den şarj olma özelliği

KUTU İÇERİĞİ

cihaz
kalemi
usb kablosu
kulaklığı
orjinal yedek batarya
şarj aleti

ÇİFT HAT VE ÇİFT BLUE TOOTH DESTEKLİ CEP TEKNOLOJİSİ

Şebeke Frekansı : GSM 900/ 1800MHz
TV: Evet
FM Radio: Evet
Dokunmatik Kalem : Evet
GPRS/İnternet : Evet (WAP, GPRS)
Çözünürlük : 3.0 inch Yüksek Çözünürlük
Renk Sayısı : QVGA type, 260k Renk
Dil : Türkçe
Ses : 64 Polifonik ses, Mp3, Dual Loud Hoparlör
Müzik Oynatıcısı : Mp3 özellikli ve Çağrı seslerinde kullanabilme özelliği
Video Player : 3GP, Mp4 formatlarını destekler.
Kamera : 2.0MP
Video Kayıt: Evet
Resim: Jpg ve Gif Formatlarını Destekler
Ek Bellek Kapasitesi : TF Memory Card
Telefon Defteri : 500
ölçüleri: 118.4 x 55.2 x 17.5 mm
Ağırlık : 122 grams
Renk : Gümüş ve Siyah
Diğer Fonksiyonlar: Takvim, Alarm, Hatırlatma e Not Defteri, Dünya Saati, Kronometre, Zaman Ayarlama, Unit Converter, Ses Kaydedici, Hesap Makinesi, E-Kitap, v.s.

1. 3.0” big screen touch panel,
2. TV function, watch TV free,
3. Dual SIM dual standby (working at same time).
4. FM Radio (outer-speaker)
5. Support Dual Bluetooth: 2.0 Bluetooth
6. Camera: 2.0 mega pixel
7. Handwriting & keypad in-put
8. MP3/MP4 Player
9. Support TF card
10. Dual stereo speaker
11.Support multi-language, English, French, Arabic, Russia, Tailand, so on

--------------- Ekleme ---------------

Golden Royal G703
Golden Royal G703 Çift Sim Kart, Çift Bluetooth Desteği, Karasal ve Analog Tv, FM Radyo, El Yazısı Algılama, 1800 mAh (Stoktan Teslim)
512 MB Micro SD Kart Hediye

Golden Royal G703 Detay Bilgisi Golden Royal G703 Cep Telefonu
Genel Bakış

• GSM 900 / 1800 Dual-band
  • Çift sim kart, çift stand-by (İki sim kart eş zamanlı "simültane" olarak etkindir ve hazırda beklemektedir.)
  • Çift Bluetooth (İki çift sim kart'ın eş zamanlı çalışması gereği, sim kartlara ait görüşmelerin birbirinden bağımsız olarak, bluetooth destekli aygıtlara, eş zamanlı aktarılabilmesi için, çift bluetooth yongasına sahiptir.)
  • Televizyon (Türkiye'deki Analog - Karasal TV yayınlara destekli hassas ve kaliteli bir tünere sahiptir. Türkiye'de yayınlarla testleri gerçekleştirilmiş ve tam başarı elde edilmiştir.
  • FM Radyo (Türkiye'deki FM Bandı frekans aralığındaki radyo yayınlarını alacak şekilde optimize edilmiştir, testlerden başarı elde edilmiştir.
  • MPEG4 standartına uygun MP4, 3GP, AVI biçimlerinde video dosyalarını oynatıcıda görüntüleyip izleyebilirsiniz. İlgili biçimlerin dönüştürülme biçimleri hakkında sitemizde bilgi verilmektedir.
  • MP3 standardına uygun ses ve müzik dosyalarınızı sorunsuzca oynatıcıda dinleyebilirsiniz.
  • 512 mb Micro SD kart hediyelidir.
  • PC ile senkronizasyon özelliğine sahiptir.
  • 3'lü dahili hoparlöre sahiptir.
  • QVGA 2.8", 16:9 boyutlarında dokunmatik ekrana sahiptir. Dahili kalemi bulunmaktadır.
  • 260K renkli ekran.
  • El yazısı algılayabilmektedir.
  • USB Arabirimi ile PC'nizle veri alışverişi yapabilirsiniz.
  • Omnivision 1.3 MP kamera
  • PC'de donanım destekli webcam özelliğine sahiptir.
  • MMS, SMS, Çoklu İleti, Oyunlar, Hesap Makinesi, Dünya Saatleri, Çoklu Alarm Saati, Zaman ayarlı açma/kapama, Takvim, Günlük, Ses Kaydı, Kronometre ve daha bir çok özellik
  • Türkçe menü
  • GPRS(class 12), WAP
  • Arayan kimliğine göre kişiselleştirilmiş zil sesi, görüntü ve hatta video atayabilme (Kişi aradığında ekranda video oynar)
  • E-kitap okuyucu
  • SIM A ve SIM B ye göre işlevleri ayırabilme(ayrı zil sesi v.s atayabilme)
  • 120,9x64x18,5 mm ebat ve 150 gr ağırlık

Kutu içeriği: Kulaklık, şarj cihazı, batarya, CD, kullanım kılavuzu, USB Kablo

NEOX IS21
NEOX IS21 Televizyonlu Cep Telefonu

NEOX IS21 Detay Bilgisi
Neox IS21 Televizyonlu Cep Telefonu
Ürün Açıklaması İnternet bağlantısı gerekmeksizin ücretsiz olarak izlenebilen Neox IS21, üstün görüntü kalitesi ve kullanım kolaylığıyla pek çok özelliği bir araya getirdi.

Şık bir tasarıma sahip olan Neox IS 21 ile televizyonunuzu ve cep telefonunuzu aynı anda yanınızda taşıyabilirsiniz. Cihazın üzerinde bulunan dahili tuner sayesinde V/UHF bantlarında yayın yapan tüm televizyon kanallarını rahatlıkla izleyebilirsiniz. Hiçbir cep telefonunda olmayan bu özellik sayesinde kaçırmak istemediğiniz maçları, konserleri, haberleri, dizileri hiçbir ücret ödemeksizin takip edebilirsiniz.

NEOX IS21’i 4 saat boyunca kesintisiz izlenebiliyor, 3.0 QCIF TFT LCD sayesinde, geniş ekranda net görüntü kalitesi elde ediliyor. Dokunmatik LCD ve kısa yol tuşları sayesinde televizyon seyrederken kanallar arası geçiş kullanımı çok kolay.

Flight mode sayesinde ise cep telefonlarının çekmediği alanlarda bile TV izleyebilir, radyo dinleyebilir hatta isterseniz radyodan kayıt da yapabilirsiniz.

7’den 77’ye her yaş grubuna hitap eden ve kullanımı oldukça kolay olan NEOX IS21, 240 x 320 piksel dokunmatik ekranı, 256 K renk çözünürlüğü, 2.0 MP kamera, java, veri aktarımında büyük kolaylık sağlayan 256 MB’lık hafıza kartı, Bluetooth, GPRS, MP3, SMS, Wap, titreşim, ajanda, alarm, hesap makinesi, handsfree, resimli telefon defteri, sesli arama, ses kaydı, e-mail desteği, sesli video kayıt gibi özellikleriyle cep telefonu kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Televizyon Keyfinizi Sim Karta İhtiyaç Duymadan Cep Telefonunuzda Yaşayın...
Mp3 Dinleyin
Radyo Dinleyin
4 saat Kesintisiz Televizyon İzleyin
Fotoğraf ve Video Çekin
Elektronik Kitap okuyun...

Superfone SF-9090 Versiyon-2
Superfone SF-9090 Çift Sim Kart Aktif / Fm Radyo / Her Sim Kart İçin Ayrı Bluetooth / MP3-MP4 / TV'li Cep Telefonu - (1 Gb Hafıza Kartı Hediye)

Superfone SF-9090 Versiyon-2 Detay Bilgisi
  • Çift sim kartlı
  • Televizyon 2.8 touch screen ekranlı teleskopik antenli FM radio
  • MP3,MP4 Okuma
  • 4 saat konuşma 400 saat bekleme
  • 300 telefon hafızası
  • Her sim kart için ayrı Bluetooth
  • 1.3 megapixel CMOS dual kamera
  • MMS,SMS,WAP,GPRS
  • Micro SD bellek desteği
  • WebCam
  • Flash bellek olarak kullanım
  • El yazısı tanıma
  • 2 hoparlör yüksek ve kaliteli ses
  • Dokunmatik ekran
  • Tv anteni, Kalem
  • TV seyrederken yan çevirip izleme imkanı
  • Oyunlar, Kronometre
  • Takvim, Alarm, uluslararası saat,yapılacaklar menüsü, hesap makinesi, birim çevirici, para birimi dönüştürücü, sağlık modu, e-kitap okuyucu
  • Arayana zil sesi ve resim video ekleme
  • Meledi yapma özelliği
  • Ses kaydedicisi
  • Resim düzenleyicisi
  • Video kayıt
  • Telefonu değişik zamanlarda açma ve kapatma ayarı
  • Türkçe ve İngilizce
  • uçuş modu
  • Otomatik tuş kilidi
  • Boyutlar (uzunluk 11.5cm) x (genişlik 5.7cm) x ( kalınlık 1.6cm)

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bunların hepsine baktım inceledim ilk 2sini biliyom sonrakileri inceledim hepsi çin malıymış ama anycoolun orjinal üretilen malmış ama oda kore malı ondan alcam gibi bir sakıncası olurmu aldığımda kusurları çıkabilirmi

Calaissien

Üye
şimdilik bulamazsın dostum ama birkaç hafta içinde N96 Türkiye'ye geliyor.Hemde bedava uydu yayını ile

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Benim bildiğim Nokia'nın N99-i diye bir telefonu war TV'li belki işine yarar:

NOKİA N99-İ

DAHİLİ TUNER İLE HER YERDE CANLI TV İZLEME İMKANI, DIJITAL KAMERA 2 MP, 256 MB HAFİZA KARTI, MP4 ÇALAR, DOKUNMATIK EKRAN, İSTER PARMAKLA İSTER KENDİNE AİT KALEMİ İLE, KULAKLIKSIZ BİLE RADYO ÇALMA ÖZELLİGİ, PDA VE FAZLA SÖZE GEREK YOK ARADIGINIZ BİR ÇOK ÖZELLİK MEVCUT BİR MAKİNE .
ÖZELLİKLER:
-Network type: GSM 900/1800/1900
-1 phone can use 2 card at same time
-2.4 inch touch screen;Support GPRS

MP3, MP4 Çalma Özelliği
-Support Language (optional)
-2 MP Kamera
-PDA
-Supporr extend card
- Bluetooth​
En önemli özeliği hatla alakası olmadan canlı tv izleme kesintisiz ücretsiz.ekran dokunmatik kalemi var özel pc ye wep cam olarak kullanma ve daha bi çok özellik,sesinin çoklugunu duyunca şaşırıcaksınız

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
çin malı n99i onu kesinlikle tavsiye etmem almam ama n96 diyor onu beklerim nokia malıysa uydudan yayını varsa hemen alırım saol kardeş n96için

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar n96 yı inceledim fiyatı çok pahalıolur ben yine karar kıldım anycool alcam bir sorun çıkarsa da geri vercem artıkbir şeyler yapcaz verdiğiniz bilgiler içinsaolun teşekkürler

safakk

safakk

Üye
hocam adam gibi garantili wi fi li tv li tek telefon gsmart i120 dir teknosa da en son 500 e görmüştüm param olsa ondan alırdım hem de normal 2 yıl garantili n99i gibi çakma çin de değil üstelik....

zahid12

zahid12

Üye
    Konu Sahibi
saol kardeş bilgi için

schumici

schumici

Üye
abi made in china yazıyosa arkanı dön ve orayı derhal terket tek söyliyceğim bu

keremmakarac

Üye
drv r67 orjinal telefondur garantilidir 1 yıl kaskoludur ben drv r67 kullanıcısıyım çokta memnunum bir sorunun olduğunda yardımcı oluyorlar

repperaykut

Üye
yooo benim nerdyse tüm arkadaşlarımda n99i var hepside tıkırtıkır çalışıo

mami24

mami24

Üye
n96 da tv var galşba bi baksan diyom ama pahalı

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
en iyisi n97 mobile tv özelliği var ayrıca çin malı değil süper saklanmış bir anteni de var ....

yusuf3gp

yusuf3gp

Üye
dsx900 tv özelliği var 2 yıl garantili satılıyo ona bak derim. bulamazzsan bana ulaş yardımcı olurum

kaan0

kaan0

Üye
dsx900 tv özelliği var 2 yıl garantili satılıyo ona bak derim. bulamazzsan bana ulaş yardımcı olurum
o çin malı değil mi??? arkadaşım çin malı olmayacak o da bi tek n96 n97 de var...

xm5

xm5

Üye
ayağına düşürme iyidir çin malı

halimcannn

Üye
general mobile yenı telefon cıkartıyo... andoroıd tabanlı cıft hatlı tv ve wifi var... 5 mg pixsel.... super bıssey... cıkınca ilk tercıhım o olacak..... tavsıye ederım herkese....

ismail_23

Üye
samsung star tv modeli tek orjinal (büyük cep telefonu ) görüntüde gayet güzel fiyat 420 tl

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
N96

Üst Alt