Orjinal Turkey Anna Download Linkleri

Sponsorlu Bağlantılar

elezar

Üye
bunu flashlamadan yükleyebiliyo muyuz?

slant1111

slant1111

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım merhaba tekrar.daha önce flashlarken c6-01 için orjinal resim ve video lar için gereken dosya olarak gösterilen 373 mb lık RM601_MC19_Turkey_2GB_3.0.fpsx dosyası bu pakette yok onun yerine4.73 mb lık RM601_APE_ONLY_ENO_11wk15_PS2_v0.063.fpsx dosyası var. bunun nedenini anlayamadım. bir de eksik birşey olabilir mi acaba merak ettim

Ben Kendi kullandığım telefona attım şuan İçin Hiç bir sorun bulunmamaktadır.:oke:

----------Eklendi @ 19:14:04 ---------- Yazıldı @ 19:02:24 ----------

N8-Blue Eklenmiştir.

maxifunk

maxifunk

Üye
Ben navifirm 1.4 ten indiriyorum şu an nokia care suit açılmış :D tüm dosyalar mevcut

valent

valent

Üye
Kardeş benim telin ürün kodu 059D6T2 verdiğin link benim tele uyarmı?ben oviden bugün güncelledim 022.014 oldu dilde ingilizce türkçe dil yok yardımcı olursan sevinirim.

dhampir57

dhampir57

Üye
Arkadaşlar ben navifirm 1.3 ten indirmiştim. 1.4 ünü yeni gördüm. İkisindede aynı dosyalar var değilmi :D yanlış olmasın

slant1111

slant1111

Üye
    Konu Sahibi
Uyumlu değil maalesef :S en son alman annası mı kurmustun veya baska birsey mi _? cihazının memleketi türkiye ise charcoal black için 059B534 frosty için 059B5G8 olması lazım kesnlikle :)

maxifunk

maxifunk

Üye
Orjinal olarak navifirmden indirdim kod uyumlu tüm dosyaları indirdim phoenix hata verdi telefon ölü şu an sebebi ne olabilir acaba? tüm dosyalar orjinaldi :S umarım telefonu kurtarabilirim

slant1111

slant1111

Üye
    Konu Sahibi
Tüm sorun benim dosyalarımı indirmemen :naughty: Dead phone at arkadaşım eksik bişe yapmışssındır

valent

valent

Üye
Bilmiyorum nerenin annası tek bildiğim 22.014 ve türkçe dili yok.Bugün oviden güncelledim.Cihazım yurt dışından gelme.Peki türkçe dili olan başka ülkelerin annasını kuramazmıyım?

----------Eklendi @ 20:09:43 ---------- Yazıldı @ 20:07:42 ----------

Ekstra kurduğum anna kasım kasım kasıyor hiç anlamadım hani hızlıydı bu anna ana menüde sağ sol geçişlerinde acayip kasıyor durduk yerde kafayı yedirtti bana dilde türkçe değil nerden güncelledim başıma ihale aldım resmen

slant1111

slant1111

Üye
    Konu Sahibi
v24 için alman annası çıkmadı ..sen bence bu verdiğim v24 ü kur bir sorun çıkmaz.. :oke:

dhampir57

dhampir57

Üye
Bilmiyorum nerenin annası tek bildiğim 22.014 ve türkçe dili yok.Bugün oviden güncelledim.Cihazım yurt dışından gelme.Peki türkçe dili olan başka ülkelerin annasını kuramazmıyım?

----------Eklendi @ 20:09:43 ---------- Yazıldı @ 20:07:42 ----------

Ekstra kurduğum anna kasım kasım kasıyor hiç anlamadım hani hızlıydı bu anna ana menüde sağ sol geçişlerinde acayip kasıyor durduk yerde kafayı yedirtti bana dilde türkçe değil nerden güncelledim başıma ihale aldım resmen
Kurabilirsin istediğin annayı. Telefon çok kasıyorsa ovi ile falan uğraşmadan depo hafızasını biçimlendirdikten sonra phoenix ile flashla derim. Temiz bir anna kurulumu olur en azından

slant1111

slant1111

Üye
    Konu Sahibi
Evet temizce flash at telefonda ki artık dosyaları sil ve pek program yükleme :good:

slant1111

slant1111

Üye
    Konu Sahibi
Charcoal Black :oke:

valent

valent

Üye
Tamm şuan iniyor dosya inşallah olur hata falan vermez

marsharun

marsharun

Üye
konu için cok tesekkür ederim dosyaları yedeklicem simdi sonra c6-01 black indirip flaslıcam umarım bi sorun olmaz heycan yaptım :)

valent

valent

Üye
Bugün durum böyle olunca naviden türkçe versiyonunu indirdim ama phoenix refurbish basınca hata verdi senin verdiğindede acaba aynı hatayı alırmıyım?

slant1111

slant1111

Üye
    Konu Sahibi
ne hatası verdi ?

Üst Alt