Orjinal oyun arşivim.2.si yenilendi ayrıca konsollarda var :) (hava atmak gibi olmasın meraklısına)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
barmanbek

barmanbek

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal oyun arşivim.2.si yenilendi ayrıca konsollarda var :) (hava atmak gibi olmasın meraklısına)
Evet arkadaşlar daha önce can sıkıntısından buraya oyunlarımı koymuştum ve konu beklemediğim kadar ilgi gördügünü düsündüm şimdi yeni aldıgım oyunlarla cekilmiş resmi ve o oyunlarla oyandığım kolların resminide koyacağım. Oyunlar ve kollar orjinal,garantili,faturalı,fişli dir. hepsi cıktıkları tarihlerde alınmıstır. :) oyunlarımın isminide resimdekine göre baştan aşağı sayıyım :) oyunların altında konsollarda var :) Resimleri bizzat cektim.
Oyunlar:

Crysis2
Club
bıonic-commando
dark voıd
prototype
justcause2
rogue warrıor
grıd
guıtar hero-world tour
Flight Simulator X
bıoshock2
test drive unlımıted2
deadrısng2
wolfenstein
alıens vs predator
red factıon-guerrılla
F1 2010
grand theftauto-episodes from liberty city
x-men orıgıns-wolverıne
alpha-protocol
ıce age3-dawn of the dınosaurs
crysis-warhead
turning poıt-fall of lıberty
spıder-man-web of shadows
vancouver 2010
tamb raıder-under world
dırt2
fuel
blur
sims3
dirt
coln mcrae rally 2005
need for speed-carbon
need for speed-undercover
need for speed-underground2
rollercoaster tycoon3
need for speed-most wanted
tony hawk's underground2
mıdnıght club2
grand theft auto-san andreas
the offıcıal game poker play the pros
sıms cıty4
roller coaster tycoon2

konsollar:

xbox 360 controller (kablolu) önerilir. :) (alcaksanız wireless almayın ben almadım pil sarj derdi fln varmıs ztn kablosu bayağı uzun :) araştırıpta aldım cokta memnunum ) almak istiyenler. bimeks te,vatan bilgisayrda,teknosa da görmüşlüğüm var. hiç blamazsanız gitti gidiyora bakabilirsiniz.

logitech momo direksyon. Çok eskiden teknosa dan aldım memnunum.Almak istiyenler için nerde oldugunu bilmiyorum :)

logitech attack3. Hediye cekiyle almıstım daha kullanmak nasip olmadı ne işe yarıyo onu bile bilmeden aldım diyebilirim :)

Tasco cowboy guitar hero gitarı. ( faturalı-garantlidir nota atlama yapmıyor satıcı cok ilgileniyor şahsen ben kuramadım bi mesaj attım cep telefonumdan arayıp kurmamda yardım etti piyasadaki en iyi gitar mış bende menunum.almak istiyenler için gitti gidiyor a bi baksınlar. ben ordan aldım.

Freedom Fighter

Freedom Fighter

Üye
k.bakmada kardeş sen halo yu oynamadıysan oyun oynamış sayılmazsın :) çok güzel oyundur tavsiyem bi dene 1 den 4 e kadar

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
HAWX iLe Call Of Duty Serisini Oynamadıysan Oynamanı Tavsiye Ederim MükemmeL OyunLaR... :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt