orjinal N70 mi yoksa cakma X6 mı ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the pisluk

Üye
    Konu Sahibi
orjinal N70 mi yoksa cakma X6 mı ??
arkadaşlar bende orjinal N70 war ve alalı 3 yıl oldu tek sorunu arka kameranın acılmasında sorunlar yasanıyor ve cakma X6 tel buldum adam benim N70 le takas ediyor ve para ile 200 tl ye satıyor. Bu konuda sizden yardım istiyorum.ikilemde kaldım X6 da güzel gözükuyo wi-fi radyo ve tv yi de unutmayalım.yorumlarınızı bekliyorum

bariscvz

Üye
bi arkadaşımdada çakma x6 war ama wireless ve tv yok radyo ise kulaklıkla açılıyo ve seside az çıkıyo ama senin alıcagın çakma x6 da wi-fi radyo tv warsa alabilirsin çift sim kartlıdır yalnız kamerasına dikkat et bende çakma iphone aldım turk malı ama bi soruu war kamera 3.2 yazıyo ilk aldıgımda 2 mp gibi çekiyodu şimdi berbat vegadan dahada kötü sadece o sorunu war bide x6 çok kullanılmamış olsun fazla dayanmaz

manisalee45

Üye
aman kardeş aman bnmde vardı n70 im vardı 120 tl ye aldım almaz olaydım bi yavaş bi yavaş 70 tl ye zor sattım telefoncuya ama satarken aman aman onu Sattm Uste 50 tl verdim Samsung u700 aLdım Kızaklık kızağın üstündeki tuşlar 6 tane tuş var onlar dokunmatık diğerleri normal ama süper telefon tavsiye ederim ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...