Orjinal Dijital Saat Beyaz Skin Widget(sis)

Sponsorlu Bağlantılar

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
sagol kardeş bilgilendirdigin için teşekkürler

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
yardımın için teşekkürler. Beyaz saat mi.? Beyaz dijital varmı acaba, elinde beyazlı saat dijital türkçe olanı varsa link verebilirmisin yoksa yinede ilgilendigin için teşekkürler.

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
arka font beyaz yazı rengi siyah olan olursa iyi olacak, eger verdigin link hani dedigim gibi ise hemen indirip kurayım. Bu konudakini kurdum koyu giri yani arka plan koyu gri , siyah tı. Neyse ben birşey diyecem, hatta birşey isteyecem kardeş. Bu konuda mesaj attım son sayfada bana bu konuda yardım edebilirmisin. Sayfa =
Nokia BELLE TÜRKÇE Widgetler (tamamı .sis halinde ve sorunsuz) YENİ WİDGETLER EKLENDi (03.09.2012) | Sayfa 15 - MaxiCep

yazdıgım mesajda bu =
Kardeş kokay gelsin ben birsey soracam. Telim n8 haçk li, installserver.exe 73.61 kb
digeri ise
installserver.exe 75.01 kb ikisinide xplore ile c/sys/bin klasörüne attım. Rom patcher+ programında asagıdaki ücü de yeşil ve automatikte yamalar=
1) Open4All RP+.rmp
2) Install Server RP+.rmp
3) Install Server Refresh.rmp

simdi sorum söyle =
hatsız mod wigdet ti yüklerken karşıma yerleşik bileşen yazı cıkıyordu onu da hallettim güncelleme hatası veriyor , ama wifi kücükte veyada hatsız zamanlayıcıda öyle bir sorun yaşamadım.
Bu konuda yardımınızı bekliyorum. Wifi kücük wigdetini ne zamandır arayordum ama bulamıyordum bu işimi gördü. Hatsız küçük wigdetide olsa çok işimi görecek. Birde retstart wigdeti varmı elinizde, yok ise yapabilirmiyiz. Link verebilirmisiniz 2 arkadasımızın Emekleriniz çok güzel olmuş. Hizmetiniz için teşekkürler. Selamlar saygılar sunarım
fatih_kutahya.

Son düzenleme:
asigsasi

asigsasi

Üye
öncelikle rompachter yamalarına gelelim 1 ve 3 yeterli olur

diğer sorun ise hatsız modu yüklemeye çalıştığın da senin telefonda olduğu için güncelleme hatası verir aynı dosyayı ayarlar yüklü uygulamalar dan bulup kaldırman gerekir ki güncelleme hatası vermesin

diğer isteğin saat için gündüz pc den düzenleyip buraya eklerim

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
hatsız zamanlayıcı modu yükledigimi kaldirdım kendininkini nasıl kaldıracaz acaba, birde tele retstart mini türkçe widget,ti varmı sende. İlgi, ve yardımın için teşekkürler kardeşim. Senide ugraştırıp zahmet veriyorum. Kusura bakma lütfen. Teşekkürler.

Son düzenleme:
asigsasi

asigsasi

Üye
hatsız modu yükledigimi kaldirdım kendininkini nasıl kaldıracaz acaba, birde tele retstart mini türkçe widget,ti varmı sende. İlgi, ve yardımın için teşekkürler kardeşim. Senide ugraştırıp zahmet veriyorum. Kusura bakma lütfen. Teşekkürler.
daha önce güncelleme hatası alıyorum diye yükleyemedim demiştin şimdi nasıl yükledin :D

hatsız widget
https://www.maxicep.com/forum/attachments/htsz-md-a-231-305-k-kapal-305-sis.121162/

restart uygulama
Lancet Restart V1.00(12) S^3 Anna Belle Unsigned Türkçe Metyuu - MaxiCep

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
asigsasi kardes ben yükleme yaparken yerleşik bileşen hatası alıyordum bunu yerlesik bilesen hatası kaldır.rm ve exe dosyaları ile cözdüm, ama yüklerken güncelleştirme hatası verdi. Şimdi indirip denedim. Retstart için tesekkürler. Ama bu hatsız mod olmayacak galiba herşey için tesekkürler.saat olayını pc de düzenleyip göndereyim demistin kardes halledebildinmi.? Olmuyorsa ugraşma. Hatsız zamanlayıcı modu yükledimdi onu kaldırdım.

Son düzenleme:
asigsasi

asigsasi

Üye
asigsasi kardes ben yükleme yaparken yerleşik bileşen hatası alıyordum bunu yerlesik bilesen hatası kaldır.rm ve exe dosyaları ile cözdüm, ama yüklerken güncelleştirme hatası verdi. Şimdi indirip denedim. Retstart için tesekkürler. Ama bu hatsız mod olmayacak galiba herşey için tesekkürler.saat olayını pc de düzenleyip göndereyim demistin kardes halledebildinmi.? Olmuyorsa ugraşma. Hatsız zamanlayıcı modu yükledimdi onu kaldırdım.
widgetlerde hatsız mod açık kapalı yokmu

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
kardes simdide hatsız mod zamanlayıcı yükledim kaldırdım nasıl oldu ise geldi kendiliginden. Anlayamadım.
Narıl isbu asigsasi kardeş .???!!!hayır yoktu ben okadar baktım bulamadım. Nasıl oldu ise gelmiş.asigsasi verdigin 3 saat lerden beyaz olanı işim gördü. TEŞEKKÜRLER. Ellerine saglık.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
kardes simdide hatsız mod zamanlayıcı yükledim kaldırdım nasıl oldu ise geldi kendiliginden. Anlayamadım.
Narıl isbu asigsasi kardeş .???!!!hayır yoktu ben okadar baktım bulamadım. Nasıl oldu ise gelmiş.asigsasi verdigin 3 saat lerden beyaz olanı işim gördü. TEŞEKKÜRLER. Ellerine saglık.
tamam olduysa sorun yok