Nokia BELLE TÜRKÇE Widgetler (tamamı .sis halinde ve sorunsuz) YENİ WİDGETLER EKLENDi (03.09.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

klasof

Üye
sertifika hatasını nası hackleriz

Symbianizer

Symbianizer

Üye
tesekkürler

barak1071

barak1071

Üye
:tşk: galeri widgedi çalışmadı :islik

artar

artar

Üye
teşekkürler ellerine sağlık

inekler2323

Üye
yüklenemiyor bu yerleşik bir bileşen hatası alıyorum bazılarında neden acaba

Anil-D

Anil-D

Üye
modlama bolumune bak

eda_14

Üye
Birşey sorabilir miyim yükledikten sonra nere gözüküyo ben baktim bulamadım hepsini yükledim sorunsuz nasıl kullanacam yuklediklerimi

- - - Eklendi - - -

Insan gibi soru soruyorum demi cevap vermek bu kadar mi zor bi de mesajim siliniyo tamam teşekkürler güzel paylaşım yükledim bende ama nereye yüklendi bulamıyorum bunun cevabını sordum sadece

manolyam63

manolyam63

Üye
modlar bolumune bak cvp alırsn orda

asigsasi

asigsasi

Üye
Birşey sorabilir miyim yükledikten sonra nere gözüküyo ben baktim bulamadım hepsini yükledim sorunsuz nasıl kullanacam yuklediklerimi

- - - Eklendi - - -

Insan gibi soru soruyorum demi cevap vermek bu kadar mi zor bi de mesajim siliniyo tamam teşekkürler güzel paylaşım yükledim bende ama nereye yüklendi bulamıyorum bunun cevabını sordum sadece

ekrana basılı tuttuğun zaman widget ekle seçeneği çıkar hepsi orada :)

cagatay178

cagatay178

Üye
bende hepsi var nasilsa telefonda yukluydu

aga_0074

aga_0074

Üye
emegine saglık

@Safak

@Safak

Üye
:tşk:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
:tşk:

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
2 yıl olmuş hala işe yarıyor mu?

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
Kardeş kokay gelsin ben birsey soracam. Telim n8 haçk li, installserver.exe 73.61 kb
digeri ise
installserver.exe 75.01 kb ikisinide xplore ile c/sys/bin klasörüne attım. Rom patcher+ rogramında asagıdaki ücü de yeşil ve automatikte yamalar=
1) Open4All RP+.rmp
2) Install Server RP+.rmp
3) Install Server Refresh.rmp

simdi sorum söyle =
hatsız mod wigdet ti yüklerken karşıma yerleşik bileşen yazı cıkıyordu onu da hallettim güncelleme hatası veriyor , ama wifi kücükte veyada hatsız zamanlayıcıda öyle bir sorun yaşamadım.
Bu konuda yardımınızı bekliyorum. Wifi kücük wigdetini ne zamandır arayordum ama bulamıyordum bu işimi gördü. Hatsız küçük wigdetide olsa çok işimi görecek. Birde retstart wigdeti varmı elinizde, yok ise yapabilirmiyiz. Link verebilirmisiniz 2 arkadasımızın Emekleriniz çok güzel olmuş. Hizmetiniz için teşekkürler. Selamlar saygılar sunarım
fatih_kutahya.

Son düzenleme:

ahmetyalcin90

Üye
kurulum esnasında bu yerleşik bir birleşen die hata alıyorum hiçbiri çalışmıyor, nokia 603 ve telefonum hack li

omer.talha

omer.talha

Üye
bunlarıh hepsi telde var zaten...

Üst Alt