Orginal N73 Tuş Takımı

Sponsorlu Bağlantılar

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
Orginal N73 Tuş Takımı
Merhaba arkadaşlar ben ankarada oturuyorum acaba orginal n73 tuş takımı ve arka kpagını ankarada nerde bulablirim lütfen yardım edin telimin tuş takımı ve arka kapagının birebir telefonu ilk adlıgım gbi olması lazım yardımalrınız bekliyorum :nono:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
arkadaşım ankara kocaman yer git telefoncuları dolaş mutlaka aynını bulursun onun dışında söyleyeceğim bi şey yok.

schumici

schumici

Üye
ankaranın elektronik esnafının olduğu yerlerde dolaş bulacağına eminim eğer bilen ankaralı arkadaşlar varsa yardım ederler mutlaka

safakk

safakk

Üye
Merhaba arkadaşlar ben ankarada oturuyorum acaba orginal n73 tuş takımı ve arka kpagını ankarada nerde bulablirim lütfen yardım edin telimin tuş takımı ve arka kapagının birebir telefonu ilk adlıgım gbi olması lazım yardımalrınız bekliyorum :nono:
garantisi kvk ise tuş takımı + ön arka kapağı 50 ytl ye değiştiriyorlar orjinal kapakları ile :oke:

xkadir61

xkadir61

Üye
arkadaşım, sadece tuş takımı; clup nokia'da 20 ytl, arka kapak nokia orjinali yok ve kasada yok.
nokianın gerçek orjinal parçaları sadece ön kapak ve tuş takımı ,gerisi orjinal adı altında çinorjinalidir dikkat et.
önkapak clupnokia'da 40 ytl tuşlarla beraber 60 ytl.
istersen nokia'yı ara sor, yada clup nokia'ya git.
orjinal ürünleri telefoncularda bulabilmen imkansız, çünki çok pahalı.

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
Napıcam ben şimdi teli düşürdüm bayagı kasada aşırı çizikler oldu soyulmalar oldu kasayı değiştirsem tel garanti dışında kalack npıcm şmdi bn yni tlimi stıyım

safakk

safakk

Üye
Napıcam ben şimdi teli düşürdüm bayagı kasada aşırı çizikler oldu soyulmalar oldu kasayı değiştirsem tel garanti dışında kalack npıcm şmdi bn yni tlimi stıyım
hayır yau git kvk ya değiştirtirt aaa gitcen ölü fiyata satcan aleti...

xkadir61

xkadir61

Üye
bence çıkma orjinal bul. orjinal adı altında satılanlardan daha iyi 15 ytl ye alınır.
yani rengi dolayısıyla değiştirilip telefoncuların ellerinde kalan kasalardan bahsediyorum.

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
Tammda benim aklımda bir soru war şmdi ben kasayı değiştirisem tel garanti dışında kalmazzz demi o beni korkutuyor yorum yaaznlara tşkür edrm

xkadir61

xkadir61

Üye
tabiki garantidışı kalır.

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
O zaman teli satıyım daha iyi ne gerk war telim garanti dışında kalsın değil mi ama?

xkadir61

xkadir61

Üye
garanti süren ne zaman dolacak?
yeni başlamışsa tabiki sat. ama az kalmışsa dolmasına sen bilirsin.:oke:

safakk

safakk

Üye
Tammda benim aklımda bir soru war şmdi ben kasayı değiştirisem tel garanti dışında kalmazzz demi o beni korkutuyor yorum yaaznlara tşkür edrm
kvk değiştirirse hayır kalmaz ama gider sütçü imam abiye değiştirirsen iş değişir :ehe

schumici

schumici

Üye
sen bilirsin birader istersen değiştir ama kasası çizik diyede bence kıyma telefonuna çünkü çok düşük paraya gider

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
teşekürler kvkda değişltirmeyi bir deniycem çok saolun yorumlar için beni aydınlattınız için :d:d:D

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
bende de 2 tane n73 var ikisininde kasaları güzel (nazar değmesinde:) ) ama ikisininde kapakları değişmesi gerekiyo :D

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
Acaba Bİr bilginiz war mı kvk ne kadara değiştirir kasayı ve kaç günde verir bana

schumici

schumici

Üye
valla hiç bilmiyorum birader yaaa bugüne kadar hiç işim düşmedi çok şükür ALLAH ta düşürmesin düşenleride hemen kurtarsın inşallah:oke:

safakk

safakk

Üye
Acaba Bİr bilginiz war mı kvk ne kadara değiştirir kasayı ve kaç günde verir bana
geçen sorduğumda 40 mıydı 50 miydi neydi ama taktığı kasa çizilmiyor bende gri var değiştirdikden sonra 5 ay oldu çizik soyuk vuruk yok :oke:

Üst Alt