Orginal N73 Tuş Takımı

Sponsorlu Bağlantılar

schumici

schumici

Üye
ufff 40 50 çok para ama taktıktan sonra dediğin gibi oluyosa sorun olmaz o zaman:)

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
geçen sorduğumda 40 mıydı 50 miydi neydi ama taktığı kasa çizilmiyor bende gri var değiştirdikden sonra 5 ay oldu çizik soyuk vuruk yok :oke:
Safak kardeş bedava ya değiştirmişsin 40-50 neki sen bu arada hngi serviste değiştirdin ve hangi ilden:oke::oke::oke:

safakk

safakk

Üye
Safak kardeş bedava ya değiştirmişsin 40-50 neki sen bu arada hngi serviste değiştirdin ve hangi ilden:oke::oke::oke:
kvk nın izmir alsancakda bulunan bayisinde eğer sadece ön kapak değişimi ise onu beleşe yaptılar benim ama bu sefer de arkası soyuldu(not ben sadece ön kapağı değştirdim) :ehe dedim ikisi olsaydı ne kadar tutardı ozaman 40-50 lira bişi tutar dedi bende hadi eyvallah dedim yakında bir de arka için gitmeyi düşünüyorum belki yerler beleşe ön arka kapak yenilemiş olurum :ehe

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
Şafak senin bahsettiğin kople kasa demi ortadaki ön ve arka kapak değil değil mi

safakk

safakk

Üye
Şafak senin bahsettiğin kople kasa demi ortadaki ön ve arka kapak değil değil mi
ortadaki nedir yau kople kasa 40-50 sadece ön yada arka olursa da beleşe yaptılar :oke:

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
HIM tmm teşekür edrim bn ankaradayım bu kasa fiyatları her il için aynı mıdır snce?Teşekkürler

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
Peki arkadaşlar bir bilginiz war mı kasayı siyah yparlar mı yni music edition desem yapmazlar heralde ve tıpa tıp olmaz yapsalar öle olur heralde büyüktimal?_****????**??

safakk

safakk

Üye
Peki arkadaşlar bir bilginiz war mı kasayı siyah yparlar mı yni music edition desem yapmazlar heralde ve tıpa tıp olmaz yapsalar öle olur heralde büyüktimal?_****????**??
parasını verdikden sonra kasayı siyah yaparlar ama yazılımı music edition yapmazlar ama sen sonradan evde yapabilirsin :oke: NOT:eğer yazılımı music edition yaparsan garanti kapsamı dışı kalır :oke:

sercan_54_54

sercan_54_54

Üye
bnm tel dün servisten geldi kozmetik cizikler çok yoğun ve bol olduğu için ön kapağı ve joysticki deiştirmişler :D

Üst Alt