Optimus Black V20D sürümü Lg Mobile Update'de yayınlandı...

Sponsorlu Bağlantılar

quiet_young55

quiet_young55

Üye
    Konu Sahibi
Optimus Black V20D sürümü Lg Mobile Update'de yayınlandı...
Evet arkadaşlar bakalım bu sefer Lg neyi değiştirmiş(!)...

sarıua

sarıua

Üye
mal LG gene sadece titreşimle oynamış ya :S:S

by_kuss

Üye
mal LG gene sadece titreşimle oynamış ya :S:S
başka bişeyi becerebilseler değiştirirlerde.
titreşim seviyesini değiştirip güncelleme diye piyasaya sunuyorlar amaç lg yazılım desteği vermiyor dedirtmemek ama yemezler...

adem-t

adem-t

Üye
Şarj daha uzun süre gidiyor;)

aliefe1907

Üye
selam arkadaşlar...lg p970 aldım birkaç gün önce..aldığımda 2,2 froyo yüklüydü,bende pcye driverları yükleyerek lg'nin kendi programı ile telefonu güncelledim...şuan and. sürüm 2,3,4 versiyon v20d.........sormak istediğim konu bu cihazı bu versiyonla root edebilirmiyim...birkaç yerde araştırdım ama eski versiyonlar için root işlemi anlatışmış bu versiyon için root nasıl yapılır bir türlü bulamadım....root yapmak istememdeki amacım G tuşuna power özelliğini vermek istiyorum...yardımcı olabilirseniz sevinirim...(daha önce galaxy ace root etmiştim ama lg karışık gibi geldi)

sartre

sartre

Üye
Evet arkadaşlar bakalım bu sefer Lg neyi değiştirmiş(!)...

5 dakka önce 2.2 den 2.3 e yükselttim an itibariyle ilk izlenimim ajandadaki pazar yazısı ve pazar günleri olan kısmı kırmızıya boyanmış :D insanlık için küçük bir değişim ancak..... :D

2. olarak ekranlar arası geçiş biraz hızlanmış gibi geldi..

Ocean258

Ocean258

Üye
birde ıcs gelse süper olacak :)

DJ Beyhan

DJ Beyhan

Üye
telefonu bagladıgımda programda yukseltmeye bastım sorun verır gıbı oldu kapadım sonra tekrar tel bagladıgımda son sürüm dedi program hıc bısı deıısıklık yok nasıl bı guncelleme hıc bısı anlamadım

ofpistan

ofpistan

Üye
telefonu bagladıgımda programda yukseltmeye bastım sorun verır gıbı oldu kapadım sonra tekrar tel bagladıgımda son sürüm dedi program hıc bısı deıısıklık yok nasıl bı guncelleme hıc bısı anlamadım
telefon ayarlarından hakkında (veya about phone) kısmından bakabilir misin telefonunda mevcut güncelleme ne gözüküyor.

Ocean258

Ocean258

Üye
Ben bu optimus black'ten sıkıldım optimus g yada nexus 4 e geçiş yapacağım :)

DJ Beyhan

DJ Beyhan

Üye
telefon ayarlarından hakkında (veya about phone) kısmından bakabilir misin telefonunda mevcut güncelleme ne gözüküyor.

baseband sürüm:XMM6160
kernel sürüm:2.6.35
yapım numarası:GRJ22
yazılım versiyonu:LG-P970-V20o yazan bunlar

DJ Beyhan

DJ Beyhan

Üye
deniyorum fakat bısı cıkmıo baska bı program mı kullanmam lazım acaba

- - - Eklendi - - -

hangı programla guncelleme yapıosun benım programda mı sorun var acaba

ofpistan

ofpistan

Üye
Şu programı kullanarak güncelliyordum; (resmi internetten aldım)

DJ Beyhan

DJ Beyhan

Üye
tmm benımde bu program teli programa bagladıgımda v20d sw olarak gosterıo ama telde v20o bunu anlamadım bn

h19071907

Üye
Beylerbendeki surum v20c bunu yuklesem ne farki olur

Ocean258

Ocean258

Üye
Bu saatten sonra ıcs beklenir ve o yüklenir gerisi ile uğraşmaya değmez.

technoshark

technoshark

Üye
ICS ne zaman gelecek gibi bir durum şuan sadece söylenti aşamasında ama.. Kesin geleceğini bilsek dediğin gibi haklısın sadece ICS beklenir. Ama kesin net bir açıklama yok ki :(

alaStar

alaStar

Üye
ICS ne zaman gelecek gibi bir durum şuan sadece söylenti aşamasında ama.. Kesin geleceğini bilsek dediğin gibi haklısın sadece ICS beklenir. Ama kesin net bir açıklama yok ki :(

ICS kesinlikle ve kesinlikle black e gelecek lg singapur açıkladı

Üst Alt