Öneri Operatörlerden Note 3 Almak

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Telefon güzel ama şuan tek sorunum spen arkadaşlar kalemi çıkarıyorum algılıyo takıyorum algılıyo ekrana yaklaştırdığımda mini daire işareti falan çıkıyo ama kalem yazmıyor ekranı sağa sola çevirmiyor ayarı falan varsa bulamadım daha ilk şarjını yapmadım tlfnun alakası falan varmı acaba?

sasua42

sasua42

Üye
Note 8 i bekleyeydin iyiydi: )

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
BeatsBox

BeatsBox

Üye
Abi not ikiyi satmak istersen pm at

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Öyle bi düşüncem olursa haber ederim teşekkürler :) not 8 kulağa hoş geliyor :D

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Yeni telefon aldık onunda kalemi bozuk çıktı arkadaşlar şansa bak ya note 3 ün kalemi sıkıntılı herhalde taktığımda çıkardığımda algılıyor ekrana yaklaştırdığımda işareti çıkıyor fakat kalemi ekrana dokundurmadan yazmıyor seçmiyor sağa sola aşağı yukarı kaydırmıyor not 2 nin kalemi denedim sorunsuz çalışıyo kendi kalemi böyle yaptı hiç düzgün çalışmadı henüz vay anasına bizdeki şansa bak ya kutudan çıkan s-pen uçlarından birini değişip taktım yine düzelmedi bu kalemi not 2 de denedim ondada aynı ekrana dokunmadan temassız işlem yapmıyor sanki gücü bitmiş gibi

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Neden kimse note 3 te spenin note 2 deki gibi dokunmadan yazmadığını söylemedi bozuk sandım :D gittim bayiden baktım bayanın note 3 ünde denedim ondada aynı spen ekrana dokunarak yazıyomuş vay anasına

GrknYavas

GrknYavas

Üye
Beyler şu zamanda aveadan veya diğer operatörlerden note 3 almak sizce mantıklı mı? Hali hazırda avea ve note 2 kullanıcısıyım şu anda kafamda böyle bi düşünce var note 3 performansını ve donanımını görmek istiyorum. Kredi kartı limitim 1200 lira olduğu için şimdilik yetmez. Aveadan veya diğer operatörlerden note 3 alan varmı herhangi bir farklılık falan varmı yazılım gibi? Tarifem ayda 26 lira faturalı seç 500 fu ll artı fu ll gibi birşey 1 senedir kullanıyorum :D tarifeme ek 24 ay alırsam 110, 36 ay alırsam 79 lira gibi tutarlar var. Az önce işten otobüste eve gelirken bir anda esti :D

bende note 4 u bekle dıyodum sana ama :) note 3 de dehset yanı :D elımde o oldugu zaman hıc pc falan aramıyorum herseyı aynı anda bıle yapabılıyorum artı durusu bıle yetıyo :)

bu arada hayırlı olsun aramıza hoş geldin galaxy note 3 ailesi olarak :)

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
bende note 4 u bekle dıyodum sana ama :) note 3 de dehset yanı :D elımde o oldugu zaman hıc pc falan aramıyorum herseyı aynı anda bıle yapabılıyorum artı durusu bıle yetıyo :)

bu arada hayırlı olsun aramıza hoş geldin galaxy note 3 ailesi olarak :)
o yee :D birazda note 3 kullanalım bakalım ama spen hakkaten ilgincime gitti bozuk sandım meğer böyleymiş
Hadi sağolasın :-)

GrknYavas

GrknYavas

Üye
o yee :D birazda note 3 kullanalım bakalım ama spen hakkaten ilgincime gitti bozuk sandım meğer böyleymiş
Hadi sağolasın :-)

note 2 den sonra 3 e gecınce arada fark yok dıyenlere soyluyorum arada farkı elınıze alınca anlıyosunuz hız guc ve tasarım bır arada olunca ıste o zaman telefondan zevk alıyosun daha dogrusu benım ıcın boyle ben note 3 almadan once bır hayran oldum benım bı yapılacaklar/alınacaklar lıstem vardı en alta yazmıstım sonra gerceklestırdım ıste :)

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs

Üst Alt