Opera Mini Hala Sorunlu Mobile Ise Felaket

• 18 Eylül 2013
  • 755 Okunma
  • 17 Cevap

1. minide mesaj tazılmıyor bazen konuya mobile çok kasıyor kullanılcak gibi değil

Yazan: MaxipmaN
    umitgul18 ve asigsasi bunu beğendi.
  2. Opera Mobile'ın modlu versiyonu iyi bence :)

3. Bir sorun yok gibi denemelerimde, diğer üyelerden yorumları bekleyelim

asigsasi bunu beğendi.
  4. Benim mesaj yazması falan kolay kasma hiç yok ama bildirimlere ulaşması biraz zor oluyor. :)

5. @Anti-Okul Bildirimlere yer imi ekle ben öyle yaptım :)

Mini iyi ya sorun yok bende.

6. :spr Yer imi çok mantıklı. Bide benim ekran 2,6" olunca iyi olmuyor .:)

burakkk97 bunu beğendi.
  7. şimdi opera da pek sorun sadece site geç açılıyor eskiden symbian bölümünü komple 5 dakikada gezerdim şimdi sadece bir bölümü 5 dakikada zor geziyorum
    mobile light candı bizim için v bluetin bence çok çok daha kullanışlı idi
    keşke keşke diyeceğim fakat bi anlam ifade etmiyor sizin için
    şu an kullandığımız sistem üzerinde ne kadar rötuş yapılırsa yapılsın v bluetin kadar stabil çalışan tüm özellikleri ni kullandığımız tema kadar kullanışlı olamaz

8. mini next kullanıyorum normal miniyi deneyeyim bir de minide nextde kasma yok bazen sapıtıyor

asigsasi ve cyborg78 bunu beğendi.
  9. bildirimlerde sorun var bikaç kez basmak gerekebiliyor...

brk-rtrk ve asigsasi bunu beğendi.
  10. Söylediğiniz basit yapılar ve mobil için geçerli, xenforo masaüstünde kat be kat üstün durumda

arslanla ve asigsasi bunu beğendi.
  11. evet pc de çok daha stabil rahat fakat forumun %70 i mobil den giriyor siteye
    seçim hakkımız yok eskiden 4 farklı yöntemle siteye girerken şimdi bir tane ve zorunlu hale getirildi bunları sadece maxicep i sevdiğim için dile getiriyorum yanlış anlaşılma olmasın :)

12. Mobilden girişler çok fazla oldugu için zaten xenforo oldukça cazip zira responsive desteğiyle mobilde en hızlı olan yazılım bu, sorun yasayanların donanımsal olarak mobil cihazların özelliklerinin çok düşük olması ve bu kesimin de symbian olması . Symbian ı her zaman sevdigimiz için, buna da illa ki birşeyler düşünecegiz, varsa bir yöntem geliştireceğiz. Üzerinde calisiyorum hatta ancak sistemin kasma nedenlerini çözümlemek gerekiyor belli bir süreçte, şunu söyleyebilirim ki reklamlar veya baska scriptler kesinlikle buna neden olmuyor . Tespit edip daha sonra da kaynaklardan kısarsak, sadece opera mini de calisacak ayrı bir mobil yapı mümkün olabilir sanırım. Bunun yöntemleriyle de ilgileniyorum. Onun dısındaki mobil cihazlarda, tabletler dahil, sitemiz oldukça hızlı uyumlu kullanıslı ve sorunsuz.

13. ben zaten symbianin en iyi telefonunu kullanıyorum 701 fp2 2.nesil bir cihaz 1.3ghz-512mb ram

peki symbian için dediğin gibi birşey yapılırsa çok makbule geçer :)

arslanla bunu beğendi.
  14. Her zaman değilde arada sırada sorun yaşıyorum. Bildirimlere bakamıyorum, mesela bir bölüm linkine tıklıyorum acılmıyor tekrar tekrar tıklıyorum yine aynı sonra forumdan çıkıyorum.

arslanla bunu beğendi.
  15. opera mobile acaip kasıyor bununla ilgili konu açtım fakat kilitlendi kaç haftadır kasıyor kastığı için sık sık girmiyorum artık düzelsin şu sorun.

arslanla bunu beğendi.
  16. Cogu arkadas gozle gorulur hizlanma var sorun yok diyordu yeni yazilim konusunda... İlginc

17. Vodafone sınırsız cepnet ile operadan girmek artık çok zor. ben tapatalk kullanıyorum ama symbian cihazı olan arkadaşların başka çaresi yok (cepnet kullanan arkadaşların)

18. Opera mını bazen bır konuya gırmem için 3 kere basıyorum

Yüklüyor...
13/11/2018 - 09:48