Opera Mini Hala Sorunlu Mobile Ise Felaket

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Opera Mini Hala Sorunlu Mobile Ise Felaket
minide mesaj tazılmıyor bazen konuya mobile çok kasıyor kullanılcak gibi değil

• Beğen
Tepkiler: umitgul18 ve asigsasi

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Opera Mobile'ın modlu versiyonu iyi bence :)

Ozan

Ozan

Admin
Bir sorun yok gibi denemelerimde, diğer üyelerden yorumları bekleyelim

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Uhops

Uhops

Üye
Benim mesaj yazması falan kolay kasma hiç yok ama bildirimlere ulaşması biraz zor oluyor. :)

burakkk97

Üye
@Anti-Okul Bildirimlere yer imi ekle ben öyle yaptım :)

Mini iyi ya sorun yok bende.

asigsasi

asigsasi

Üye
şimdi opera da pek sorun sadece site geç açılıyor eskiden symbian bölümünü komple 5 dakikada gezerdim şimdi sadece bir bölümü 5 dakikada zor geziyorum
mobile light candı bizim için v bluetin bence çok çok daha kullanışlı idi
keşke keşke diyeceğim fakat bi anlam ifade etmiyor sizin için
şu an kullandığımız sistem üzerinde ne kadar rötuş yapılırsa yapılsın v bluetin kadar stabil çalışan tüm özellikleri ni kullandığımız tema kadar kullanışlı olamaz

• Beğen
Tepkiler: baysal.onur, Remember Me, arslanla ve 2 diğerleri

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
mini next kullanıyorum normal miniyi deneyeyim bir de minide nextde kasma yok bazen sapıtıyor

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve cyborg78
arslanla

arslanla

Üye
bildirimlerde sorun var bikaç kez basmak gerekebiliyor...

• Beğen
Tepkiler: brk-rtrk ve asigsasi
Ozan

Ozan

Admin
şimdi opera da pek sorun sadece site geç açılıyor eskiden symbian bölümünü komple 5 dakikada gezerdim şimdi sadece bir bölümü 5 dakikada zor geziyorum
mobile light candı bizim için v bluetin bence çok çok daha kullanışlı idi
keşke keşke diyeceğim fakat bi anlam ifade etmiyor sizin için
şu an kullandığımız sistem üzerinde ne kadar rötuş yapılırsa yapılsın v bluetin kadar stabil çalışan tüm özellikleri ni kullandığımız tema kadar kullanışlı olamaz
Söylediğiniz basit yapılar ve mobil için geçerli, xenforo masaüstünde kat be kat üstün durumda

• Beğen
Tepkiler: arslanla ve asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
Söylediğiniz basit yapılar ve mobil için geçerli, xenforo masaüstünde kat be kat üstün durumda
evet pc de çok daha stabil rahat fakat forumun %70 i mobil den giriyor siteye
seçim hakkımız yok eskiden 4 farklı yöntemle siteye girerken şimdi bir tane ve zorunlu hale getirildi bunları sadece maxicep i sevdiğim için dile getiriyorum yanlış anlaşılma olmasın :)

Ozan

Ozan

Admin
Mobilden girişler çok fazla oldugu için zaten xenforo oldukça cazip zira responsive desteğiyle mobilde en hızlı olan yazılım bu, sorun yasayanların donanımsal olarak mobil cihazların özelliklerinin çok düşük olması ve bu kesimin de symbian olması . Symbian ı her zaman sevdigimiz için, buna da illa ki birşeyler düşünecegiz, varsa bir yöntem geliştireceğiz. Üzerinde calisiyorum hatta ancak sistemin kasma nedenlerini çözümlemek gerekiyor belli bir süreçte, şunu söyleyebilirim ki reklamlar veya baska scriptler kesinlikle buna neden olmuyor . Tespit edip daha sonra da kaynaklardan kısarsak, sadece opera mini de calisacak ayrı bir mobil yapı mümkün olabilir sanırım. Bunun yöntemleriyle de ilgileniyorum. Onun dısındaki mobil cihazlarda, tabletler dahil, sitemiz oldukça hızlı uyumlu kullanıslı ve sorunsuz.

• Beğen
Tepkiler: Nextman, arslanla, ÇaRşI 2387 ve 1 kişi daha
asigsasi

asigsasi

Üye
ben zaten symbianin en iyi telefonunu kullanıyorum 701 fp2 2.nesil bir cihaz 1.3ghz-512mb ram

peki symbian için dediğin gibi birşey yapılırsa çok makbule geçer :)

• Beğen
Tepkiler: arslanla
marist

marist

Üye
Her zaman değilde arada sırada sorun yaşıyorum. Bildirimlere bakamıyorum, mesela bir bölüm linkine tıklıyorum acılmıyor tekrar tekrar tıklıyorum yine aynı sonra forumdan çıkıyorum.

• Beğen
umitgul18

umitgul18

Üye
opera mobile acaip kasıyor bununla ilgili konu açtım fakat kilitlendi kaç haftadır kasıyor kastığı için sık sık girmiyorum artık düzelsin şu sorun.

• Beğen
Ozan

Ozan

Admin
opera mobile acaip kasıyor bununla ilgili konu açtım fakat kilitlendi kaç haftadır kasıyor kastığı için sık sık girmiyorum artık düzelsin şu sorun.
Cogu arkadas gozle gorulur hizlanma var sorun yok diyordu yeni yazilim konusunda... İlginc

caglar b

caglar b

Üye
Vodafone sınırsız cepnet ile operadan girmek artık çok zor. ben tapatalk kullanıyorum ama symbian cihazı olan arkadaşların başka çaresi yok (cepnet kullanan arkadaşların)

phasan

phasan

Üye
Opera mını bazen bır konuya gırmem için 3 kere basıyorum

Üst Alt