OpenOffice: İkinci beta sürümü yayımlandı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi


Açık kaynak kodlu büro seti OpenOffice.org'un geliştiricileri çıkacak olan 3. sürüm için ikinci bir beta yayımladılar. İndirme linkini aşağıda bulabilirsiniz.

İkinci beta sürümünde geliştiriciler öncelikli olarak bilinen hataları düzeltmeye odaklandılar. Düzeltilen hataların detaylı bir listesini burada bulabilirsiniz.

Çıkacak olan Office sürümünün yenilikleri arasında yeniden elden geçirilmiş bir Startcenter (başlangıç merkezi), Office 2007 dokümanları için içe aktarma filtresi ve Mac OS sistemler için yerel destek var.

İndirmek için tıklayınız.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt