OPDA.NET.CN (OPDA) Yeni Sertifika alma yöntemi.28/07/2009 Tarihiyle değiştiği için

Sponsorlu Bağlantılar

soross

Üye
1 gün oldu başvuru yapalı hala hazır değil, bilgilerimde bir yanlışlık da yok, anlamadım..

şimdi baktım, olmuş, sağolun açıklamalar için..

siberson

siberson

Üye
bu aldığımız sertifika ile sadece bir pro mu sertifikalıyoruz yoksa birden fazlamı çünkü ben bir tane aldım power mp3 programını srtfikaladım öbürlerinide denedim ama olmadı bana bir yardımcı olabilirsen.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
bu aldığımız sertifika ile sadece bir pro mu sertifikalıyoruz yoksa birden fazlamı çünkü ben bir tane aldım power mp3 programını srtfikaladım öbürlerinide denedim ama olmadı bana bir yardımcı olabilirsen.

Dostum istediğin kadar program sertifikalayabilirsin , sınır yok

Yalnız her program normal sertifika ile çalışmaz , kullandığınız normal sertifikanız uygulamayı çalıştırmak için yetersiz kalır , bunun için cihazı HA-CK yapmalısınız, ki , genelde elinizdeki sertifika HA-CK işlemlerinde kullanılır , HA-CK için gerekli dosyayı bir kez sertifikalarsınız , sonra ömür boyu istediğinizi telefonunuza atın , anında sorunsuzca açılacaktır :oke:

teknoumut

Üye
1- sitesine girin.
bu site açılmıyor...

JRValantin3

JRValantin3

Üye
    Konu Sahibi
Istediğiniz kadar program sertifikalıya bilirsiniz

yavuzpkr

Üye
arkadaslar ben sertifikayi aldim sorunsuz calisiyor emegi gecen herkeze tesekkürler

4b3n

4b3n

Üye
bilgileri gönderdim 1 gün oldu cevap bekliyorum ama kullanıcı adımla giriş yapınca ** Please use bbs account to login. For unregistered users, please register first. -- die bi hata veriyo ve giriş yapmıyo. yardım lütfen :S

hasanhasan123

Üye
eline saglık kardesim aldım sertifikamı hemde yaklasık 15 16 saatte geldi sertifikam.
yanlız arkadaslar size bi tavsiyem var mozilla firefox kullanıcıları ondan diilde internet explorer dan indirsinler.cunku firefoxtan indirilen dosyalar deişik bi seklde inio ozamanda olmuor sertifikalandırma binpda da gormuo dosyaları.ancak explorer dan indirdiginizde tamamdır problem yok.

draw1907

draw1907

Üye
ya biri benim yerime şuraya üye olsun allah için. gıcık oldum hotmail gmail felan haricini kabul etmiyo heralde benim çalıştığım yerdede hiç biri açılmıyo yardımcı olabilecek biri varmı acep?

uyumsuz

Üye
ilk üye olunan siteye giremiyorum, resimdekindne farklı bir register ekranı çıkıyor. diğer önemli bir sorunum laptopumda çince dil desteği olmadığı ve yükleyemediğim için bu açılan sayfada da karakterler anlamsız şekillerden oluşuyor. N97 yeni aldım ve daha hiç bir uygulama yükleyemedim:@

efecaan

efecaan

Üye
ya tamm hersey ii güzlde ben simdi imeimi wemye kıyamdım we eski bozulan n73 ün imei sini werdim :D ordan gln sertifika ile n85 de kulanabilrmiyim......

burakoksuz

burakoksuz

Üye
Gelen sertifikalar yalnızca kullandıpın telefonda geçerli oluo :)

JRValantin3

JRValantin3

Üye
    Konu Sahibi
ya tamm hersey ii güzlde ben simdi imeimi wemye kıyamdım we eski bozulan n73 ün imei sini werdim :D ordan gln sertifika ile n85 de kulanabilrmiyim......

Arkadaşım öyle olsaydı rasgele girilirdi site imei numarana göre imei yapıo sadece o imei numarasına sahip olan cihaz kullanabilir cert ve i:oke:

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Teşekkürler , Bir arkadaş için lazımdı . şu an sadece bekleme kısmı kaldı . Resim zaten herşeyi hallediyor biraz daha kolaylaşmış eski yönteme nazaran .

efecaan

efecaan

Üye
:D ben denim dedim 2 sinide werdim :D n73 den gelni kulandım yükleniodu yarıda sertifika izn wermio hatası gldi ;)

crazy_vefa

crazy_vefa

Üye
ya bende wrong number diyo 137 de ekledim nasıl olucak

diaablo

diaablo

Üye
selam nolur yardım et...ben opda ya giriyorum ama bende şöyle bi sayfa çıkıyo sendeki anlatılanlar gibi değil heryeri giriyorum ama o resim doğrulama kutusu sizde üstte ve tek kutu bende altta 2 kutu...2 nci kutuya tıklayınca resim çıkıyo yazıyorum ama birinciye tıklayınca bişe olmuyo ve onu kabul etmediği için üye olamıyorum yardım edermisin?hiç olmadı sen bi üyelik açıp verebilirmisin bana?

(buda çıkan ekranın resmi ))

--------------- Ekleme ---------------

tamam sağolun hallettim sitenin arayüzü değişmiş kayıt sayfası reis halletti.

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
eyvallah.

OLymPoS

tşk yarın ilk iş sertifikaya bakmak olucak sağol:oke:

--------------- Ekleme ---------------

ben sertifika aldım ve sertifikalandırdıktan sonra yine sertifika hatası veriyor :allalla:

Üst Alt