OOOooooOOooooooooOO OoOOOooOOO Trabzonspor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
minoo

minoo

Üye
hadi bakalm :D

Onur Saka

Onur Saka

Üye
    Konu Sahibi
bakalm qelcek mi atıp tutuyo o kdr :D dmi Onurm :D

Davutcum GElir Yahu Niye GElmesin :)

Davut Hazır ol Kardeşim :D Şampiyonluk gitti :D

Sizler Bu moralle Sahaya Cıkarsanız 3-5 Gol Yersiniz Moral0 Şuanda Fenerde :)

minoo

minoo

Üye
:kop::kop:

'Davut

'Davut

Üye
Yenisin sen yeni...:d:

Benim takımım avrupada ilk turda elenmedi :ah :haha: Benim takımım Türkiye kupasında ilk turda elenmedi :ah :haha: benim takımım 25 haftada havlu atmadı...:ah:haha:

hadi size geçmiş olsun...

Adamlarda moral tavan 8 yiyolar... :ah :haha:

Onur Saka

Onur Saka

Üye
    Konu Sahibi
dur dur gülücem :kop::kop::ehe:d::kop::d::d::d::ehe:ehe:ehe:kop::kop:

minoo

minoo

Üye
ilk turda elenmedi de noldu yine 28 yıl yine 28 yıl :kop::kop::kop:

Onur Saka

Onur Saka

Üye
    Konu Sahibi
ee yani :D bu böylede gider artık torunumun torunu belki görücek :kop::kop::kop::kop:

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
bu fener ne zaman alacak türkiye kupasını :D

minoo

minoo

Üye
x :D bilinmeyenlere x diyoruz ya biz :ehe
fener en son türkiye kupasını aldıqında bülent ersoy erkekti :ehe

Onur Saka

Onur Saka

Üye
    Konu Sahibi
Hiç bir fenerbahçe taraftarının;
Maxicep.com - Fenerbahçe Türkiye Kupası Geyikleri..! (koptum Ya..) 1- Renkli televizyondan Türkiye Kupası'nı aldıklari töreni izleyemediğini;
2- İnternetteki forumlarda Türkiye kupası zaferi kutlayamadığını;
3- Türkiye kupasini kazandiklarini sms ile eşe dosta haber veremedigini;
4- Kazandıkları kupanın cep telefonuna entegre kamerasıyla çektikleri fotografını mms ile arkadaşlarına gönderemediğini;
5- Özel tv ve radyo kanalllarından "Türkiye Kupası'nı Fenerbahçe kazandı" anonsunu dinleyemedigini;
6- 1983 doğumlu Fenerbahçe taraftarlarının 7-4 cumhurbaşkanı, 15 hükümet görmelerine ragmen (ki görev sürelerinin bitmesine 1 ve 1,5 sene var) hala Türkiye Kupası göremediğini biliyor muydun "

Bu da Devamı....

Fenerbahçe Türkiye Kupası'nı en son aldığında,

· Kenan Evren Cumhurbaşkandı, Turgut Özal 1983 sonunda başbakan oldu.
· Süleyman Demirel, Bülent Ecevit, Necmettin Erbakan, Alpaslan Türkeş yasaklı liderlerdi.
· DSP, SHP, MHP, CHP siyaset sahnesinde henüz yer almamıştı.
· 12 Eylül sonrasının yerel seçimleri henüz yapılmamış, Bedrettin Dalan İstanbul Belediye Başkanı olmamıştı.
· Koç Grubu'nun patronu Vehbi Koç'tu
:kop::kop::kop::kop::kop:

--------------- Ekleme ---------------

x :D bilinmeyenlere x diyoruz ya biz :ehe
fener en son türkiye kupasını aldıqında bülent ersoy erkekti :ehe
:d::d::d::d:

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Arkadaşlar sakın yanlış anlamayın , takımlara karşı kesinlikle yorum yapmam bu yorumum da değerli klübümüze karşı değildir belirtmek isterim ..

Pınar gel de kopma yaaaa :kop::kop: yıktın beniii :d::d:

Onur Saka

Onur Saka

Üye
    Konu Sahibi
güven abi gülmemek elde degil :D davut kactı :D

'Davut

'Davut

Üye
Bugüne kadar birçok kişi maçdan sonra görüşürüz dedi...Hepsi maç sonu gelmedi... :kop:Bir Sibel geldi...:)

Adam 17 sende 3 kez şampiyon olabildi ...Sadece 3 takım şampiyon olabildiği ortamda, Avrupada gurumuz bayağı duyurdu kendini... kupayı Trabzon, Bjk alıyorlarda ne oluyor yinede küçükler... :kop:

minoo

minoo

Üye
ne dedim ki bn şmdi yaw :ehe

'Davut

'Davut

Üye
¤» • ThéHeroeS_TR • «¤;2280734' Alıntı:
Hiç bir fenerbahçe taraftarının;
Maxicep.com - Fenerbahçe Türkiye Kupası Geyikleri..! (koptum Ya..) 1- Renkli televizyondan Türkiye Kupası'nı aldıklari töreni izleyemediğini;
2- İnternetteki forumlarda Türkiye kupası zaferi kutlayamadığını;
3- Türkiye kupasini kazandiklarini sms ile eşe dosta haber veremedigini;
4- Kazandıkları kupanın cep telefonuna entegre kamerasıyla çektikleri fotografını mms ile arkadaşlarına gönderemediğini;
5- Özel tv ve radyo kanalllarından "Türkiye Kupası'nı Fenerbahçe kazandı" anonsunu dinleyemedigini;
6- 1983 doğumlu Fenerbahçe taraftarlarının 7-4 cumhurbaşkanı, 15 hükümet görmelerine ragmen (ki görev sürelerinin bitmesine 1 ve 1,5 sene var) hala Türkiye Kupası göremediğini biliyor muydun "

Bu da Devamı....

Fenerbahçe Türkiye Kupası'nı en son aldığında,

· Kenan Evren Cumhurbaşkandı, Turgut Özal 1983 sonunda başbakan oldu.
· Süleyman Demirel, Bülent Ecevit, Necmettin Erbakan, Alpaslan Türkeş yasaklı liderlerdi.
· DSP, SHP, MHP, CHP siyaset sahnesinde henüz yer almamıştı.
· 12 Eylül sonrasının yerel seçimleri henüz yapılmamış, Bedrettin Dalan İstanbul Belediye Başkanı olmamıştı.
· Koç Grubu'nun patronu Vehbi Koç'tu
:kop::kop::kop::kop::kop:

Onur Trabzon adınada geçiyor bu....:kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::d::d::d::d:

haltie

haltie

Üye
kardeşim bi bırakmadaınız adamlar galibiyeti kutlasın hep aynı sinema başkandan temizlikçisine kadar böyle yenilince susacaksanız bu işin kuralı bu adam konu açıyor hala gelip ,yenilen ,30 yıldır kupayı alamayan takımı savunuyorsunuz

Onur Saka

Onur Saka

Üye
    Konu Sahibi
Davut™;2280758' Alıntı:
Bugüne kadar birçok kişi maçdan sonra görüşürüz dedi...Hepsi maç sonu gelmedi... :kop:Bir Sibel geldi...:)

Adam 17 sende 3 kez şampiyon olabildi ...Sadece 3 takım şampiyon olabildiği ortamda, Avrupada gurumuz bayağı duyurdu kendini... kupayı Trabzon, Bjk alıyorlarda ne oluyor yinede küçükler... :kop:

Evet Kupayı Kaptıran Fenerlinin savunması :d:
Kücükler puhahahhaahhahahha

minoo

minoo

Üye
Davut™;2280758' Alıntı:

2.liq takımı mıyız küçük olduqumuza nsl karar veriyosun :D
ayrıca bn hç bi zmn takımım yenildiqinde kaçmadım kaçmam.qiremedim zaten maçtan önce de yoktum.msnde bile yoktum ki misafir vardı şhir dışından qelen.qiremedim yani kaçtım deqil.YENDİĞİNDE SEVMİYORUM SENİ YENİLDİĞİNDE SEVDİĞİM KADAR boşuna demiyorz ;) lütfen bi dha kaçtın deme.

Onur Saka

Onur Saka

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bi bırakmadaınız adamlar galibiyeti kutlasın hep aynı sinema başkandan temizlikçisine kadar böyle yenilince susacaksanız bu işin kuralı bu adam konu açıyor hala gelip ,yenilen ,30 yıldır kupayı alamayan takımı savunuyorsunuz

:oke::oke::oke:
Helal Halitcim :D

minoo

minoo

Üye
Kartalım ya :sarıl: :kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt