online yabancı film izleyebileceğim bir site buldum fakat

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizemlixx

Üye
    Konu Sahibi
online yabancı film izleyebileceğim bir site buldum fakat
sorun var video açılıyor açılmasına ama ses var görüntü yok neden böyle sebebini bilen varmı yada nasıl çözebiliriz yardımını zı bekliyorum

AHMED...

AHMED...

Üye
sitenin linki ni verde bir bakalım dostum

gizemlixx

Üye
    Konu Sahibi
jetfilmizle.com site filmi açıp tek part tıkla

-uninvited

-uninvited

Üye
buradan'da sinema izleyebilirsiniz http://hackiee.com

gizemlixx

Üye
    Konu Sahibi
neden kimse sorunuma çare bulmuyor

Süleyman

Süleyman

Üye
sitedeki videonun uzantısını senin telefonun desteklemiyor. Yani bunun bir çözümü yok.

murat.122a

murat.122a

Üye
kardes opera mini den denedinmi

Samet.25

youtubeden izle tek partlik

gizemlixx

Üye
    Konu Sahibi
youtube de yabancı film var ama yabancı türkçe dublaj degil opera mini de denemedim çünkü opera mini flash lite desteklemiyor

devrim1111

Üye
Puffin web browser kullan

gizemlixx

Üye
    Konu Sahibi
devrim kardeşim telefonum android diil symbian işletim sistemli o yüzden puffin yüklenmiyor

murat.122a

murat.122a

Üye
youtube de yabancı film var ama yabancı türkçe dublaj degil opera mini de denemedim çünkü opera mini flash lite desteklemiyor

Kardes opera mini flahs lite destekliyor sahsen ben youtube den video izliyorum.denemeden hemen desteklemiyo diye kestirip atıyorsunuz opera mini,opera mobile destekliyor.not düşük hızda internete girenler opera mini ile girinki video izlerken takıkma donma olayı olmasın

devrim1111

Üye
Eger calisan skyfire web browser bulabilirsen sorunun cozulecektir

gizemlixx

Üye
    Konu Sahibi
murat kardeşim you tübe deki videoları zaten telefonun kendi tarayıcısından flash player ile izliyorum ben you tube dışındaki film izleme sitelerinden bahsediyorum. Devrim kardeşim skyfire yükledim ama çalışmıyor çin forumlarına falanda baktım internetin altını üstüne getirdim bulamadım ne yazık ki :)

devrim1111

Üye
Puffin android icin skyfire web browser symbianda tum videolari acar fakat yayimlayicisi erisimi engelledi sitede baglanti sorununu cozen arkadaslar varsa yardimini alabilirsin

gizemlixx

Üye
    Konu Sahibi
bağlantı sorununu çözen varsa da söylemez kapatırlar diye

devrim1111

Üye
Uc browser denedinizmi

devrim1111

Üye
Ucbrowser da da flash player olmasi lazim

devrim1111

Üye
Kusura bakmayin arkadaslar skyfire nin sitesine baktim sybian destegini tamamen kaldirmis uc browseri deneyip calisip calismadigini yazarim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...