Online oyun oynayıp üniversite sınavına hazırlanan var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

revengefire44

Üye
    Konu Sahibi
Online oyun oynayıp üniversite sınavına hazırlanan var mı?
Online bilgisayar oyunu oynayıp (lol,knight,metin2 vs.) üniversiteye hazırlanan bu iki işi bir arada yürütebilen var mı?

Gallahad

Gallahad

Üye
yürütür sonrada benim gibi elektirikleri suların internetin sürekli kesildiği kısacası Allahın unuttuğu yere düşer ve sonrada tam gaz ders çalışıp yatay geçişle geçmek ister ama geçemez başka çaresi yoktur bu kişinin burdan kurtulmak için tekrar ygs/lys hazırlanır

hikaye bu olur :)

• Beğen
Tepkiler: çaminci, ÇaRşI 2387 ve revengefire44

revengefire44

Üye
    Konu Sahibi
:) hmm hocam Allah kolaylık versin size. Ayrıca teşekkür ediyorum, iyi bi örnek oldu benim açımdan yolumdan şaşmayayım o zaman:)

Gallahad

Gallahad

Üye
şaşma şaşma ve çanakkale 18 martt iibf den uzak dur :)

• Beğen
Tepkiler: revengefire44
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
pek bişey kalmadı artık geri dönüşü yok gibi oynayan devam edebilir :)
off çok tedirginım

• Beğen

revengefire44

Üye
    Konu Sahibi
Benim 1.5 senem var daha hocam bazen istemesemde elim gidiyor oyuna ama bilinçliyim çok şükür :)

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
o bir buçuk senenin son 15 günü sınav stresi 30günü andaç resim ve çekimleri 60 günü okul sınavları 30günü hastalık eğlence tatil vs zamanın o kadar hızlı geçiyor ki hiç anlamıyorsun

• Beğen
Gallahad

Gallahad

Üye
oyunda oynayın ama derse ağırlık verin daha 1.5 sene varmış çok yani günlük kendi durumuna göre ders çalışma saatleri ayarla falan bunlarla ilgili kitaplar çok :) ben oyundan değil sosyal hayattan kaybettim şuan üniversite okuduğum yerde izlemediğim yaban ve türk dizileri kalmadı ve artık bilgisayarın içini öğrenmeye başladım burada eğer 4 sene kalırsam hacker olur çıkarım :)

• Beğen
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
o 1.5 sene oluyor 1.5ay sonra yusuf yusuf :)

• Beğen

archh

Üye
bence online oyuna hiç bulaşma canın sıkılırsa ders çalışmaktan çık dışarı dolaş gel tekrar çalışmaya devam :)

• Beğen
turgutilbars

turgutilbars

Üye
Online bilgisayar oyunu oynayıp (lol,knight,metin2 vs.) üniversiteye hazırlanan bu iki işi bir arada yürütebilen var mı?
Clash Of clans gibi oyunlar bağımlılık yapıyor. Sana tavsiyem: varsa arkadaş grubun, iyi anlaştığın beraber gidin bilgisayara pes, fifa gibi oyunlar oynayın. Ders ders nereye kadar beyin bu şekilde daha güzel öğrenir bilgileri. Ha bir de sürekli evde durma. Git dışarıya çay, kahve iç. Birşeyler yap arkadaşlarınla. Bak o zaman nasıl daha iyi öğrenirsin okuduğunu. İşin özü kısa-öz çalışmakta. Sınavlarında başarılar diliyorum.

• Beğen

revengefire44

Üye
    Konu Sahibi
Değerli görüşleriniz ve tavsiyeleriniz için her birinize teşekkürler :)

Üst Alt