Online NFS Most Wanted yarışması - 5 TL Bakiye Hediyeli-

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zaza

zaza

Üye

Laf yapma abi icraatı görelim :d::d:

dua edin pc im yok :D ben nfs nin manyağıyım ama en güzeli shift gerçekçi :D

He bi de farkla geçicen öyle mi :haha: Sen beni hafife alma istersen :D
evet farkla ben sadece araba sürmüyorum sürerken düşünüyorum hangi hamleyi yapacağını, virajlarda nasıl döndüğünü, yol hakimiyetini, kullanım şeklini falan hep kafamda hesaplar ona göre eğer önümdeysen sana çarpmadan (yani kendimi riske atıp, hızımı azaltmadan) geçmenin yollarını ararım :naughty: sadece araba sürerek yarış kazanılmaz strateji lazım :cool

neyse konu dağılmasın katılanlara iyi eğlenceler keşke yönetim kurulu başkanı burada olsaydı tüm işler bana kaldı :D o yüzden oyunun ortasında durmak istemem :D

alemburda

alemburda

Üye
s.a yaz beni yalnız unuturum ben hatırlat bana özelden. Saat kaçta yapmayı düşünüyorsun ??

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Katılımcı arkadaşların gün içinde müsait oldukları ortak bir saatte olacak arkadaşım.

X-7

X-7

Üye
Bi ara hastasıydım ve arkadaşlarla böyle turnuvalar yapardık ama bizden geçti artık :ehe şaka bi yanada hangi saatlerde yapmayı planlıyorsunuz bu turnuvayı?

----------Eklendi @ 12:13:28 ---------- Yazıldı @ 12:12:04 ----------

dua edin pc im yok :D ben nfs nin manyağıyım ama en güzeli shift gerçekçi :D

evet farkla ben sadece araba sürmüyorum sürerken düşünüyorum hangi hamleyi yapacağını, virajlarda nasıl döndüğünü, yol hakimiyetini, kullanım şeklini falan hep kafamda hesaplar ona göre eğer önümdeysen sana çarpmadan (yani kendimi riske atıp, hızımı azaltmadan) geçmenin yollarını ararım :naughty: sadece araba sürerek yarış kazanılmaz strateji lazım :cool

neyse konu dağılmasın katılanlara iyi eğlenceler keşke yönetim kurulu başkanı burada olsaydı tüm işler bana kaldı :D o yüzden oyunun ortasında durmak istemem :D

Sırlarını açıklamasana arkadaşım :ehe

Burak

Üye
katılan arkadaşlara başarılar.

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Ben de katılabilirim ama yarışmanın saatlerini öğrenmem gerek gün içinde sadece belli saatler boş oluyorum. Yıllar sonra bir daha oynayayım :) Yarışların hangi saatlerde yapılacağını da eklerseniz mesaja şahane olur :oke: Ona göre karar vericem.

Necmati

Necmati

Üye
oyunu yükledim kesinlikle katılıyom pino :)

• Beğen
Tepkiler: minoo
minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
oyunu yükledim kesinlikle katılıyom pino :)

Ekledim hacım. Sen pcdesin değil mi?

----------Eklendi @ 21:43:18 ---------- Yazıldı @ 21:41:36 ----------

Ben de katılabilirim ama yarışmanın saatlerini öğrenmem gerek gün içinde sadece belli saatler boş oluyorum. Yıllar sonra bir daha oynayayım :) Yarışların hangi saatlerde yapılacağını da eklerseniz mesaja şahane olur :oke: Ona göre karar vericem.

Diğer ayrıntıları katılımcı arkadaşların müsait olduğu saatlerde belirleyeceğiz.

Sence burda ne yazıyor? :hmmm

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Arkadas mesajı okumamış olabilir :)

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Ne alaka yahu. Ben onu yorum arasında yazmadım ki yorumları okumadım, görmemişim diyebilsin :hmmm

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
ama ben ne yukledım nede bılıyorum oyunu:ehe
ynede katılıyorum en fazla eglenırız :D

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
hadi be :D

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
yarısmadan cekılıyorum yazma pınar :D oyunu kurmam cok surcek üşendım :D
basarılar sıze :D

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Katılcan mı katılmayacan mı :hmmm

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
Lamborghini Gallardo ve Corvette Z06 ile dünya birincisi olarak katılabilirim :)

Burak

Üye
oyunu geçen gün bitirdim. harika bir oyun :) bitirmiş olan arkadaşlar bmw ile katılın bence. çok süper bir viraj alma yeteneği var arabada :) hemde hızlı.

• Beğen
Tepkiler: Kobra_FighterTR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...