Online NFS Most Wanted yarışması - 5 TL Bakiye Hediyeli-

• 3 Mayıs 2011
  • 3465 Okunma
  • 78 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar, online araba yarışı yarışmamızı başlatmış bulunuyorum.
    Need For Speed Most Wanted.

Ağ üzerinden oynayacağız. Çekilecek kura ile rakipler belirlenecek. Turnuva şeklinde yapacağız. Uzun bir yarışma olacak. Diğer ayrıntıları katılımcı arkadaşların müsait olduğu saatlerde belirleyeceğiz. Yarışmamız 5 tl bakiye hediyelidir.
    Üyelik tarihi, mesaj sınırı olmaksızın herkes katılabilir.

Online oyunumuz için konumuzdan yardım alabilirsiniz
    http://www.maxicep.com/pc-oyunlari/nfs-most-wanted-multiplayer-oynama-481954.html

http://www.maxicep.com/pc-oyunlari/hamachi-ile-online-need-for-speed-most-wanted-oynamak-493946.html

Son katılım: 10 Mayıs 2011

Katılımcılar

minoo
    ©The_Gespenst©/
    alemburda
    pc muhendisi/
    ylmz-fatih
    silentone
    *rebel_altair*
    xilence
    ultimate93
    ong_bag

Yazan: minoo
  2. Eski bilgisayarım olsaydı seni farkla geçerdim minocan :D şimdikinde yok malesef :ehe

3. Vayy güzel yarışma ama artık benim zamanım olmaz öğlen 12 ye kadar takılabilirim artık katılmak isterdim ama malesef katılacak olanlara başarılar şimdiden

4. E yükle? :hmmm

5. katılacak arkadaşlara başarılar:oke:

6. He bi de farkla geçicen öyle mi :haha: Sen beni hafife alma istersen :D

7. Yükleyemem pc kullanmıyorum artık işteki pcden olmaz her an herşey olabilir bi bakmışsın yarışın ortasında zaza elini gazdan çekmiş :ehe

8. benim katıLMamın bi anLamı yoK her TürLü kayBederiM NFS oynamıŞLığım yok hiç :D

9. Yarışmaya kadar alıştırma yap :ehe

Cezzbedici3 bunu beğendi.
  10. dokunma laza basar gaza :ehe:ehe

Cezzbedici3 bunu beğendi.
  11. Katılıyo musun sen de?

12. daha 3 saat once sıldım mostwantedı ya. cd de yok tuh şansa bak ..yoksa alırdım porshe yi :cool

13. hacım katılcam ama bana indirecek link at most wanted yoksa katılamıyacam bulamassan hakan'a sorarız :)

14. hımmm hileleri çıkartma vakti geldi :D :naughty:

şaka bi yana katılanlara başarılar ama tavsiyem herkez birbirine yakın ve modifiyesiz araç almaları.

----------Eklendi @ 23:13:15 ---------- Yazıldı @ 23:12:31 ----------

torrentz ile indirebilirsin abi hele ingiliz serverine gelirsen saniyede 500 kb ohh mis

15. katılmak isterdim ama pc google a zor giriyor dandik pc lerinde işe yarayacağı bi oyun olsaydı keşke :D

16. Hacım, Hakan ilgilencek onlarla.

17. Baya Ezberledim oyunu ama Zaman yok be Kardeşim....:)

18. Ya oyunu daha açmadan önce herkes katılcam katılcam dedi, yarışmayı açtık kimsede tık yok :s

19. Katılanlara iyi eğlenceler.

20. Laf yapma abi icraatı görelim :d::d:
    Tamam abi ben ilgileneceğim :)

Katılmak istiyorum benide yazarmısın abla :)

Nasıl oynanacak , sistem nasıl olacak diyenler için link eklermisin abla :) http://www.maxicep.com/pc-oyunlari/nfs-most-wanted-multiplayer-oynama-481954.html

minoo bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 21:29