[ÖNERİ] Siteye Ek Getirilebilir Özellik

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
[ÖNERİ] Siteye Ek Getirilebilir Özellik
Sitenin son hali aslında sitenin ne kadar güzelleştiğini gözler önüne getiriyor. Eski haline nazaran daha güzel arayüz, profil resmine GIF koyma, ifadeler, koyu tema gibi gibi. Benim site için birkaç önerim olacak:

Mesela Türkçe kurallarına uygun olmayan cümle yazdık. Başka forumlarda noktalamasına kadar yüksek oranda bu hataları düzelten bir eklenti mevcut. Onlarda da XenForo vardı. Bu açıdan belirtmek istedim. Böyle bir şey yapılabilir mi sizce?

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147 ve BLasTeaR

Ozan

Ozan

Admin
Otomatik mesaj düzeltmeyi desteklemem açıkcası çünkü anlamsız şekillere dönüşebilir.
Örneğin şu anda Chrome kullanarak bu mesajı yazıyorum ve hatalı bir kelime yazdığımda altını kendisi çiziyor ve düzeltme önerileri veriyor, yani tarayıcının bu özelliği olması, site üzerinde yazılanları otomatik değiştirmekten daha mantıklı diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147, fatihmenteş, TheNightMare. ve 3 diğerleri
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Otomatik mesaj düzeltmeyi desteklemem açıkcası çünkü anlamsız şekillere dönüşebilir.
Örneğin şu anda Chrome kullanarak bu mesajı yazıyorum ve hatalı bir kelime yazdığımda altını kendisi çiziyor ve düzeltme önerileri veriyor, yani tarayıcının bu özelliği olması, site üzerinde yazılanları otomatik değiştirmekten daha mantıklı diye düşünüyorum.
Bende Chrome dan giriyorum, yanlış yazılan yazıları dediğiniz gibi altını çiziyor ve doğrusunu öneriyor. Bence de gerek yok

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147 ve Silinen Üye 777448
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
@RooD bahsettiğiniz siteyi biliyorum, milletimizin hazıra konmasından ziyade bence kendilerini düzeltmelidirler.
Bir zahmet dilimizi konuşmasını ve yazmasını öğrensinler, önlerinde sınırsız bilgi, kaynak var.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147, gonyalı ve Silinen Üye 777448

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
@RooD bahsettiğiniz siteyi biliyorum, milletimizin hazıra konmasından ziyade bence kendilerini düzeltmelidirler.
Bir zahmet dilimizi konuşmasını ve yazmasını öğrensinler, önlerinde sınırsız bilgi, kaynak var.
Siz de haklısınız hocam.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147 ve BLasTeaR
Ozan

Ozan

Admin
Tarayıcıların doğal desteği varken bu tip özellikler çok gereksiz ve tehlikeli (başka kelimelere çevrilmesi ile alakalı olarak)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147, Silinen Üye 777448 ve gonyalı

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Tarayıcıların doğal desteği varken bu tip özellikler çok gereksiz ve tehlikeli (başka kelimelere çevrilmesi ile alakalı olarak)
Siz daha iyi bilirsiniz hocam, önce güvenlik.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2643147

Üst Alt