ömür boyu pişman olacağınızı bile bile, aldatır mısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şizofren_

Şizofren_

Üye
    Konu Sahibi
Karşı koyamadığınız arzuladığınız biri ile sevdiğiniz kişiyi yada eşinizi aldatır mısınız? Ya sadık kalacaksınız, ya da anı yaşayacak ve sonunda pişman olucaksınız.

codblackops2

codblackops2

Üye
Hele bir kız arkadaşım olsun sonra bakarız bu işe :pro:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
insan bazen nefsine yenik düşünüp o an bir yanlış yapabilir sonuçlarını bile bile ama o anki psikoloji herşeyi yaptırır adama...

Şizofren_

Şizofren_

Üye
    Konu Sahibi
insan bazen nefsine yenik düşünüp o an bir yanlış yapabilir sonuçlarını bile bile ama o anki psikoloji herşeyi yaptırır adama...
Buradan herşeyi akışına bırakırım, pişman olacağımı bile bile aldatırım anlamını çıkarabilir miyiz?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

Buradan herşeyi akışına bırakırım, pişman olacağımı bile bile aldatırım anlamını çıkarabilir miyiz?

başıma çok şey geldi sadece aldatma konusunda değil ama çok şükür henüz öyle bir pişmanlığım olmadı ama hep ucu ucuna kurtardım bu yüzden dikkatliydim birşey yapmadan önce düşünürüm.

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
jackalmami

jackalmami

Üye
kesinlikle hayır...
Pişman olacağımı bile bile hiçbir işe kalkışmam!

pelın_

Hmmm

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
yok ya aldatmak bozar bizi

pelın_

Hmm işte heskes yok aldatmam yazmıs acaba hc o raddeye gelen oldumu? Sormak lazm aldatmak ılla bırıyle yatmak anlamına gelmıyo bakmak yada onu arzulamakta aldatmaktır bana göre eğer aldatyosa aldatılyosa wardır bi sebebı

• Beğen
Tepkiler: man20
GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
Hmm işte heskes yok aldatmam yazmıs acaba hc o raddeye gelen oldumu? Sormak lazm aldatmak ılla bırıyle yatmak anlamına gelmıyo bakmak yada onu arzulamakta aldatmaktır bana göre eğer aldatyosa aldatılyosa wardır bi sebebı
sebebsiz yere aldatmak komik geliyo :D

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Son düşüneceğim o olur hayatta,zaten kendime bir sözüm var''evlenirsem,sadece bir kez evleneceğim''Yani boşanmam sonum olur.
O yüzden bu kadar bekliyorum:)

pelın_

Bende wardır sebebi diyorum zaten

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
boşanmak bana saçma geliyo

BreakerZote

BreakerZote

Üye
Gençlik Yaşanmadan Evlilik Olmaz

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

haklısın bir yandan ama bunu anlaman için erkek olman gerekir erkeğin nefsi zayıftır hemen bakar ama 2.yi bakarsa ve onu düşünürse aldatmış olur ama istemedende düşünebilir bazen düşüncelerimize hakim olamayız aklımıza takılan şeyler olabilir ama böyle birşeyi düşünmemeye çalışan erkek candır bir kadın için bakın düşünmeyen demiyorum düşünmemeye çalışan diyorum çünkü her erkek güzel bir kadın gördüğünde önce onun iç güzelliğini düşünür elbisenin içindeki güzelliğini yani :D

• Beğen
Tepkiler: Şizofren_
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt