Olur ama bu kadarı da olmaz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Bu kadar olmaz
Sporculara verilecek kupa ve madalyalar unutulunca, bizim sporcularımızdan, kazandıkları madalya ve kupalarını evden getirmeleri istendi.

OLUR ama bu kadarı da olmaz... İstanbul’da düzenlediğimiz 32.Balkan Binicilik Engel Atlama Yarışmaları’nda sporculara verilecek kupa ve madalyalar unutulunca, bir sonraki yarışta yabancı sporculara verilmek üzere bizim sporcularımızdan, kazandıkları madalya ve kupalarını evden getirmeleri istendi.

Özula’dan istendi

Organizasyon Komitesi’nin isteği üzerine önceki gün takım yarışmalarında genç yetişkinler sınıfında birinci olan Türk ekibinin kupasını Can Özula evinden getirtti ve komiteye teslim etti. Komite de kupanın üzerindeki yazılı plakayı başkasına vermek üzere söktü. Balkan Binicilik Şampiyonası’nın son gününde yapılan Grand Prix yarışmalarında verilecek kupaların unutulması üzerine sporcularımızdan ödüllerinin ödünç istenmesi skandal olarak yorumlandı. Balkan şampiyonasında kupa olayından sonra bir de madalya skandalı yaşandı. Dereceye giren binicilere sadece altın madalyalar dağıtılırken, gümüş ve bronz madalyaların verilmemesi ise hayretle karşılandı.

Nasıl kanıtlayacağız

Böylesine uluslararası bir yarışmada dereceye girmelerine rağmen madalyalarını alamayan ikinci ve üçüncüler bu olaya tepki gösterip, ‘Biz ülkemize döndüğümüzde bize hani madalyalarınız diyecekler. Biz kendilerine dereceye girdiğimizi nasıl kanıtlayacağız’ diye tepki gösterdiler. Gümüş ve bronz madalyalar olmadığı için, bayanlarda ikinci ve üçüncü gelen sporculara iki altın madalya verildi.

abuvice :nono:
 


hidayet

hidayet

Üye
böyle bir şey düşünemiyorum ya evden madalyalarınızı getirin :vur:
 

DefectoR

Eheh bu ülkede normaldir... Bizde lise de okullar arası şampiyon olduk ama madalyalarımız için ücret ödemiştik.
 
mavizeybek

mavizeybek

Üye
gelde bu ülkeyi sevme :lol2:
 
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
çok geri kalmış bir ülkeyiz :D
 

Tayfuns

Üye
yuh be
 
Caine

Caine

Üye
kurban olurum böyle ülkeye valla. ya düşünsenize türk olmasaydık :DD nasıl bu kadar gülerdik ve eğlenirdik :lol2:
 

onur_poy

Üye
işte bu benim ülkem
 
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
+1 :D işte türkiye..
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
Yazık :eksi:
 

mumya

Üye
bu türkiye ne matrak bi ülke yaa
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt