Ölümsüzlük 90 yıl sonra

Sponsorlu Bağlantılar

by-pegasus

Üye
pat der işlem bozulursa gene öleceğik o bilim adamlarının bile kökünü allah kurutur istese onlar kim ölümsüzlük kim böyle işlerle uğraşmayın harbiden tırlatırsınız

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
pat der işlem bozulursa gene öleceğik o bilim adamlarının bile kökünü allah kurutur istese onlar kim ölümsüzlük kim böyle işlerle uğraşmayın harbiden tırlatırsınız

Al işte.Adam işe yarasın haramasın bilimsel bir çalışma yapıyor.Uğraşmayın diyen senin dünyaya katkın nedir öğrenebilir miyiz ?

HAM ZA

HAM ZA

Üye
bana insanlar ışınlanacak arabaya uçağa gerek kalmayacak diyin inanırım ama böyle konuda kimseyi inandıramazsınız hem ölümsüz olunca ne olucak ki? dünyanın anlamı kalmaz! bu yaradanın kanunlarına girer.

zombaka

zombaka

Üye
Ben 1000 yıl içinde ölürüm zaten bana yaramaz

время

время

Üye
Öyle bişey olsaydı zaten ben istemezdim. Rabbimin emrettiği olur. Her zaman.

kerem28yuksel

Üye
Öyle bişey olsaydı zaten ben istemezdim. Rabbimin emrettiği olur. Her zaman.

katılıorum kardesim

- - - Eklendi - - -

ben ölümsüzlük iksiri bulsam iksir bogazımda kalır ölürüm :(

nokia_belle

nokia_belle

Üye

Al işte.Adam işe yarasın haramasın bilimsel bir çalışma yapıyor.Uğraşmayın diyen senin dünyaya katkın nedir öğrenebilir miyiz ?

Alttan devamı gelmiş zaten bilim adamlarının çalışmalarına bilimsel yönden bakılsa o mantık çıkmaz doğal olarak

ultrayer6

ultrayer6

Üye
benim beynim aynen makineye aktarılacak. Tamam. Anılarım, düşünce ve fikirlerim de aktarılacak. Ben ne düşünüyorsam o da onu düşünecek. Ben ne planlıyorsam o da planlayacak. Konuşmaları benim gibi olacak, tepkileri benim gibi olacak.

Buraya kadar tamam.

Ama o sadece benim kopyam olacak. Benliğim yine bu ölümlü bedende kalacak. Belki ben öldükten sonra o yaşama devam edecek, ben ölmeseydim ne yapacak idiysem o da onu yapacak ama benim BENLİĞİM ölmüş olacak. Ben yine öleceğim. Yaşayan sahte ben olacak.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
ölümsüzlüğü kim isterki

Dracule Mihawk

Dracule Mihawk

Üye
"Külli nefsin zâikatü'l-mevt"
"Her nefis ölümü tadacaktır."

kendimi kaptirmis yaziyi okudum bie yandanda nasil olur ölümsüzlük acaba gercek olabilirmi diye dusunurken tokat gibi yuzume vuran gercekti bu yazdigin.. Baslarim sanal yasaminada olumsuzlugunede.. Karbon fibermiyiz olumsuzlukmus..

enesfurkanakcan

Üye
İyi Geceler
Her canlı ölümü tadacaktır, ama ne zaman tadacaktır bunu ancak Allah bilir, kiyamet kopana kadar yaşamak ölümsüzlük diye adlandıralabilir, bence bu simülasyon olayı gerçek olacak, ve insanlar kiyamet kopana kadar yaşayacak

-efşan

-efşan

Üye
katılıorum kardesim

- - - Eklendi - - -

ben ölümsüzlük iksiri bulsam iksir bogazımda kalır ölürüm :(

:ehe

- - - Eklendi - - -

benim beynim aynen makineye aktarılacak. Tamam. Anılarım, düşünce ve fikirlerim de aktarılacak. Ben ne düşünüyorsam o da onu düşünecek. Ben ne planlıyorsam o da planlayacak. Konuşmaları benim gibi olacak, tepkileri benim gibi olacak.

Buraya kadar tamam.

Ama o sadece benim kopyam olacak. Benliğim yine bu ölümlü bedende kalacak. Belki ben öldükten sonra o yaşama devam edecek, ben ölmeseydim ne yapacak idiysem o da onu yapacak ama benim BENLİĞİM ölmüş olacak. Ben yine öleceğim. Yaşayan sahte ben olacak.

Çok güzel.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
2000'li yillarda da ucan arabalar kullanacaktik :D

TheCower

TheCower

Üye
90 yıla kim öle kim kala

Metin137

Metin137

Üye