olum ben

Sponsorlu Bağlantılar

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:locked:

paradox07

paradox07

Üye
hani locked idi cakallar sizi :ehe o zaman :ban:

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Niye kilitlenmedi :allalla:

ANIL

ANIL

Admin
Göstereyim size

:locked: :locked2:

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Bir kilit de ben atıyım sağlam olsun. :sirit:
:locked:

maxirabit

maxirabit

Üye
Kapanmis konuya mesaj yazabiliyorum:D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
vuu

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
manevi yönünüzü güçlendirin gençler :)

maxirabit

maxirabit

Üye
Haha o degilde sitede cok onemli bir isim var hatta cokta komik:D

doctorrr

doctorrr

Üye
    Konu Sahibi
Kırk yılda bir bi konum tutmuş ona da lokıd mokıd diyonuz keserim lan hepinizi kesereeeeeem.

Yakarım burayı beyler

ANIL

ANIL

Admin
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

doctorrr

doctorrr

Üye
    Konu Sahibi
Kepsini de al git

• Beğen
Tepkiler: ANIL
ANIL

ANIL

Admin

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
maxirabit

maxirabit

Üye
hmm anladim :) gale almam diyon yani :)
Kalp kirmak kolaydir ama onemli olansa bir kalbi kazanmaktir. O yuzden eger birisiyle ben kavga etmissem yada tartismissam kesin barisirim tabi gercekten birsey yapmissa isterse o kisi agiziyla kus tutsun yinede degismem zaten ben boyle bir insansam onemli olan benim umursamayan tarafimi cikarmamasi lazim,onu yapabilmek bende cok zordur,zaten o yanimi basara bilmisse gercekten sorun ondadir:)

• Beğen
Tepkiler: paradox07
paradox07

paradox07

Üye
Kalp kirmak kolaydir ama onemli olansa bir kalbi kazanmaktir. O yuzden eger birisiyle ben kavga etmissem yada tartismissam kesin barisirim tabi gercekten birsey yapmissa isterse o kisi agiziyla kus tutsun yinede degismem zaten ben boyle bir insansam onemli olan benim umursamayan tarafimi cikarmamasi lazim,onu yapabilmek bende cok zordur,zaten o yanimi basara bilmisse gercekten sorun ondadir:)
anladim kardo.ben kolay kolay biriyle barisamiyorum ama kolay kolay da insanlara kusmem.Allah a sukur dostlarimla aram iyidir ve kimseyle aramin kotu olmasini istemem.barisamamamin sebebi de insanlara karsi kolay acilamamam sanirim :)

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
maxirabit

maxirabit

Üye
anladim kardo.ben kolay kolay biriyle barisamiyorum ama kolay kolay da insanlara kusmem.Allah a sukur dostlarimla aram iyidir ve kimseyle aramin kotu olmasini
istemem.barisamamamin sebebi de insanlara karsi kolay acilamamam sanirim :)
Cabuk unuturum ama cok kalici birsey olmussada unutmam:) Yani,kimse istemez ki birisiyle arasinin kotu olmasini. Zaten bu konuda onemli olan karsidaki insanin size attigi adimlardir:)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Yalnızlık iyi değil.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
1 senelik hort çok iyi :ehe :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

Üst Alt