Ölüm anında yaşananlar +16

Sponsorlu Bağlantılar

CEREN

CEREN

Üye
zaten müslüman olan herkes allah yolunda olür kadır

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
sen denedın galıba
yaşamış gibi anlatıyonda denız felan

Çok güzel bir tartışmaya ışık tutmuşsunuz Ceren Hanım! Bilgiye deney yoluyla mı ulaşılır yoksa akıl yoluyla ulaşılabilir mi... Yani empirizm ve rasyonalizmin ünlü tartışmasına... Empirizmi tamamen gözardı edemem ancak kafamı kılıçla kestiklerinde öleceğimin bilgisine ulaşmak için deneyimlemem gerektiğine inanmıyorum, aklımı kullanarak da bu bilgiye ulaşabilirim (ki tevekkeli telef olmayayım :) )... Ayrıca yukarıdaki mesajım sarkastikti! Bu kadar ciddiye alacağınızı öngörebilseydim mekanik asfiksi gibi konulardan bahsederdim boğulmayla ilgili... Lütfen mazur görün efendim...

CEREN

CEREN

Üye
ciddiye aldığımı nerden biliyorsun kı
sadece ole sordum merak ettim zaten denemış olsaydın şuan aramızda olmazdın değilmi???ata emır bey
:D:D:D:D:D:D

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
ciddiye aldığımı nerden biliyorsun kı
sadece ole sordum merak ettim zaten denemış olsaydın şuan aramızda olmazdın değilmi???ata emır bey
:D:D:D:D:D:D

Avatar ve imzaya bakarak meslek yakıştırma bölümüne hele bir mesaj gir! Ben de sana "retorik soru sorucu" demezsem... :kop::kop::kop:

CEREN

CEREN

Üye
Avatar ve imzaya bakarak meslek yakıştırma bölümüne hele bir mesaj gir! Ben de sana "retorik soru sorucu" demezsem... :kop::kop::kop:
girerim biara o bolume ya gece gece hiç güleceğim yoktu
ama senden ii avukat olur tuttum bı hukukcu olarak seni aferın sana:ehe
:D:D:D:D:D

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
biara girerim ya gece gece hiç güleceğim yoktu
ama senden ii avukat olur tuttum bı hukukcu olarak seni aferın sana:ehe
:D:D:D:D:D

Tuttun mu beni?? Oleey! İlk müşterimsin! Bunun şerefine dile benden ne dilersen :D :D :D

qurbuz

qurbuz

Üye
paylaşım için tsk