ölmeden bana yardım edin lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nailgg

Üye
    Konu Sahibi
ölmeden bana yardım edin lütfen
merhaba arkadaşlar ben geçen gün arkadaşın telefonuna şu n90 ın kendinden olan mp3 playerini yükledim adam bunda ileri geri sarma yok dedi kaldırdı sonra galeriden bi mp3 açınca telefon tanımlanmayan dosya diyo adam nerde benim eski mp3 playerim die bağırıyo, ben file explorerdan buldum normal mp3 playeri ama adam ben burdan kasmak istemiyorum diyo.

yani anlicağınız bana normal mp3 playerin sis dosyası lazım. bunun için realoneplayer i mi yüklemem lazım yada napıcam lütfen bana bi çare bulun

teşekkürler

PaNTeR

Üye
Ultra Mp3 veya Viking Mp3 Player yükle, bildiğim kadarı ile ikisinin de son versiyonları telefonuna uyar...

Dosyalar bölümünde ikisinin de kurulum dosyadı var...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Eskiye dönmesini istersen ise karta ve telefona format atması gerekli.. ;)

wapcimor

Üye
Originally posted by nailgg@Sep 21 2005, 04:54 PM
merhaba arkadaşlar ben geçen gün arkadaşın telefonuna şu n90 ın kendinden olan mp3 playerini yükledim adam bunda ileri geri sarma yok dedi kaldırdı sonra galeriden bi mp3 açınca telefon tanımlanmayan dosya diyo adam nerde benim eski mp3 playerim die bağırıyo, ben file explorerdan buldum normal mp3 playeri ama adam ben burdan kasmak istemiyorum diyo.

yani anlicağınız bana normal mp3 playerin sis dosyası lazım. bunun için realoneplayer i mi yüklemem lazım yada napıcam lütfen bana bi çare bulun

teşekkürler
[post=172799]Quoted post[/post]​
ortam sende dert ettiğin seye bak.sitede 6680-6630 un kendi mp3 player i var.onu yükle.olmadı format la dert etmeee ;;)

iOS Developer

iOS Developer

Üye
+1

Shadowman07

Shadowman07

Üye
kardeş mp3playerv3 yükle herhangi bir sorun çıkmaz
saygılar...

nailgg

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu telefon benim deil olsa format atardım da olmuyo işte çocuk başka player da istemiyo kendi orjinal playeri istiyo. yoksa ben zaten adama bisürü mp3 player yükledim hiçbirini beğenmedi

msw

msw

Üye
Nokianın sitesine gözatın...telefonun kendi programlarını veriyor..full

wapcimor

Üye
Originally posted by nailgg@Sep 22 2005, 06:28 PM
arkadaşlar bu telefon benim deil olsa format atardım da olmuyo işte çocuk başka player da istemiyo kendi orjinal playeri istiyo. yoksa ben zaten adama bisürü mp3 player yükledim hiçbirini beğenmedi
[post=174171]Quoted post[/post]​
tel modeli nedir ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Zaten sitemiz Dosyalar / Series60 bölümünde , Nokia 6680-81 Orjinal MP3 Player'ı mevcut. ;)

_GiTaRisT_

Üye
sitede detaylı bi arama yap bulacağından eminim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt