A3 Recovery Hatası Lütfen Yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

yankeefb

yankeefb

Üye
    Konu Sahibi
A3 Recovery Hatası Lütfen Yardım edin
Merhaba arkadaşlar sorunumu en baştan anlatım size. Elime Almanya dan gelme bir a3 geldi tam olarak sürümü (SM-A300FU) neyse bu cihaz hat taktığımda sim kilidi hatası veriyordu bende biraz araştırma yaparak bir uygulama buldum adı "Galaxy_S Unlock" bu uygulamayı play den kurdum sonra root istedi yaptım bende bide üstüne üstlük BusyBox istedi tamam dedim onuda kurdum ama hala şöyle bir hata verdi.

Bende dedimki hiç uğraşmayayım neyse root felan supersunun içinden kaldırma seçeneğine tıklayarak kaldırdım ama bide ne göreyim busybox kaldırırken root istedi neyse taktım bir daha root yaptım ve busybox felan kaldırıldı rootu da kaldırdım sonra telefonu açarken recovery ekranı hep gelmeye başladı ve resimde görüldüğü gibi bir hata verdi neyse bu hatayı da araştırdım baştan rom kurmak lazım dedi ama sorum şu baştan şu romu kursam odin ile sorunum çözülür mü bu rom recovery dosyaları düzeltir mi bide philz gibi recovery ler aradım ama a3 e göre bulamadım başka bir telefonun recoverysini yüklesem mesela s3 ün sorun çıkartır mı lütfen yardım edin. Biraz uzun oldu galiba özür dilerim

Son düzenleme:

Üst Alt