Olimpiyatta Lionel Messi krizi!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Olimpiyatta Lionel Messi krizi!
FIFA ile CAS arasındaki tartışma süre dursun, Messi, ülkesinin ilk hazırlık maçında 11'de yerini aldı bile...
FIFA ile CAS arasındaki ''23 yaş ve altı oyuncuların, 2008 Pekin Olimpiyatları'na katılması'' tartışması süredursun, Lionel Messi'nin adı, Arjantin Milli Takımı'nın açılış maçında ilk 11'deki yerin aldı bile.

FIFA'nın ''23 yaş ve altı oyuncuların, 2008 Pekin Olimpiyatları'na katılmasına izin verilecek'' kararı üzerine, bazı Avrupa kulüpleri Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'ne (CAS) başvurarak karara itirazda bulunmuş ve CAS da bu itirazı kabul etmişti.

Buna rağmen dün, Messi'yi ilk 11'de oynatacağını açıklayan Arjantin Futbol Takımı Teknik Direktörü Sergio Batista, dediğini yaptı ve oyunlardaki ilk karşılaşmaları olan Fildişi Sahilleri maçının kadrosuna Messi'yi dahil etti.

schumici

schumici

Üye
çok güzel yapmış tebrik ediyorum. kesinlikle geri dönmemeli mutlaka oynamalı hepsi haberin için çok çok teşekkürler kardeşim:oke:

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
çok güzel yapmış tebrik ediyorum. kesinlikle geri dönmemeli mutlaka oynamalı hepsi haberin için çok çok teşekkürler kardeşim:oke:
rica ederim kardeşim, güzel yorumun için ben teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...