Olay!.tüm n-gage oyunlarını n-gagenin son versiyonu 1.40 ile tam sürüm oynayın.!asphalt 3,one dahil!

Sponsorlu Bağlantılar

neotrex

Üye
tesekkurler

blue1910

blue1910

Üye
kardeş devamı gelecek demişsin şu devamı gelsin artık yaa

yukos

Üye
one olmuyo (n85 kullanıyorum) ashpalt3 de zaten tam sürüm oluyordu

nottinghill15

Üye
oyunların devamı gelmedi, konu olduğu gibi kalmış sanırım

melo_sedo

melo_sedo

Üye
saol

baron_67

Üye
benim E65 te N-Gage_1.01_Build_12811(2007) versiyon yüklü. Yüklesem onun üstünemi kurulur.çalışırmı.

baron_67

Üye
Arkadaslar ben sms yazarken türkçe karekterlerin 2 mesaj olmasını engelleyen program arıyorum
böyle birşey varmı acaba ilgisini çeken arkadaşlar olursa cevap bekliyorum

Önce mesajlara gir Seçenekler > ayarlar > Kısa mesaj ' a gir. Karakter kodlamasını kısıtlı destek yap ve çık. Yeni mesaj yazdığında istediğin kadar türkçe karakter yaz bişey olmaz...

Karakter kodlamasını tam destek yaparsan özel karakterler yazdığında ''çğıöşü'' gibi 90 karakter mesaj sayısından düşer. Örneğin; mesaja ilk girdiğinde 160 olan mesaj karakter sayısı ''çğıöşü'' den birisini yazdığında 69 a düşer. OK.

serseri09_35

Üye
kardeşim verdiğin programları n95 8gb açmadı exe verar dosyalşarı şeklinde gösteriyo sis yapıyorum açılamıyor falan diyo lütfen yardımcı ol ben telefonu *3 arama ve kapama düğmelerine basarak sıfır ayarlarına döndüm ama n gage silinmiş yok

selimet28

Üye
teşekkürler

USAForever

USAForever

Üye
çok teşekkürler ama telefonumu hacklemem.

ömer_li

Üye
Paylaşımın için teşekkürler. Ama N-GAGE 1.21 dosya bozuk diyor. Diğerleri denemedim bunu yüklemeden. İlgilenirsen sevinirim. (telenfonum n86 8mp sürüm 30.009.54.1)

play_game

Üye
s.a kardes bende n85 tel var onda n-gage si silinmiş internette aradım bulamadım bide tam sürüm oyunları nın link ki ni atarsan seviniirm

acıllllllllll

muratsim67

Üye
yokya bende e63 var installer yklüyorum.. Ama yükleme uyarılarında yüklenemiyor cihazınız ngage desteklemiyor yazısı geliyor.. uygulama yöneticisindede yüklendi görünüyo ama ortada bişi yok hiç başıma böyle gelmemişti

sefo

Üye
inmiyor

bitirimapo61

bitirimapo61

Üye
çok güzel olacaGa benziyor ama N-GAGE 1.21.1536 yamayi indiremiyorum 404 fount hatasi veriyor tiklayinca mobilden giriyorum kardeş. Eline sağlik ama

Üst Alt