Okulumuzda akıllı tahta var ama :D

Sponsorlu Bağlantılar

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
    Konu Sahibi
Okulumuzda akıllı tahta var ama :D
hiç beklediğim gibi değil yani bi normal kara tahta var bide beyaz işte beyazı sola doğru çekiyorsun ordada kocaman gir televizyon var yani dokunmatikte değil çok belli bu mudur kocaman bir ekran mı keşke projeksiyn getirteydiniz...

Eni Vici Vokke

Eni Vici Vokke

Üye
dokunmatik o kardeş

msy2017

msy2017

Üye
hiç beklediğim gibi değil yani bi normal kara tahta var bide beyaz işte beyazı sola doğru çekiyorsun ordada kocaman gir televizyon var yani dokunmatikte değil çok belli bu mudur kocaman bir ekran mı keşke projeksiyn getirteydiniz...

bizde de öyle onun ismi etkileşimli tahta dokunmatik olması lazım ama tablet yok ya

Metin MF

Metin MF

Üye
bizde de aynısı var dokunmatik

Mert

Mert

Üye
Bizde de var :D

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
bizde de var hatta tablette bu sene dağıtılacakmis ama dağıtacak firma ihaleden çekildiği için bi sene ertelenmiş gelirse herkese gelecek ama ben seneye 4e geçtiğim için almayabilirim :(

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
    Konu Sahibi
bizde de var hatta tablette bu sene dağıtılacakmis ama dağıtacak firma ihaleden çekildiği için bi sene ertelenmiş gelirse herkese gelecek ama ben seneye 4e geçtiğim için almayabilirim :(
oo çok iyi haber :D

- - - Eklendi - - -

yani benim için senin adına üzüldüm :blush:

Vepiharun

Üye
Türkiyede sadece 102 pilot okula verdiler :S

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
vestel televizyon var :naughty: ama tablet yok napayım ben o zaman akıllı tahtayı :kotu:

Mert

Mert

Üye
Eskiden ne güzeldi, "savaşırken" kırılcak bir şeyler yoktu. Şimdi sınıfta yürümeye korkacak insan :dry:

famemonster16

famemonster16

Üye
aynen bizde de akıllı tahta var dediğiniz gibi ama tablet gelmedi bize de. Yapacakları işi düzgün yapsalardı keşke..

rq7atakan

Üye
bence bize dandigi kaktılar sandım hepimizn aynıymıs .d

Kerim.

Kerim.

Üye

Vestel deme?

Eni Vici Vokke

Eni Vici Vokke

Üye

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Bizdedeee varrr amaaa kullanmıyoooozzzz