Okulda dayak yedim :(

• 19 Eylül 2012
  • 2768 Okunma
  • 30 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bugün okula gittim lise 4 . Girerken kapıda bir arkadaş vardı . dedim bilader yol versene . O da sen kimsin bana emir veriyon læn diye çıkıştı . Sonra dayanamadım tuttum içeri itekledim. Başladık birbirimizi itmeye filan derken tekme tokat girişmeye başladık . Millet de etrafimizda sanki film izler gibi izliyor . ( Çoğu yabancı - fransız lisesi ). İşte bana vurdu bi ara tökezledim düştüm yere baktım herkes gülüyor tabii altında kalır mıyım koydum yumruğu . O arada da derse giren öğretmen girdi işte kızdı etti müdürün odasına gittik 3 ümüz . Olayı anlatıyoruz filan müdür de sanki ben suçluyum bana kızdı etti . Dedi , müdür yardımcısını çağırdılar . Biz bekliyoruz müdür ailenin telefonunu ver sen bakiyim dedi o arada kapı açıldı bi baktım içeri zebani girdi , meğersem müdür yardımcısı zebaniymiş beni zindana attılar.

Yazan: Eni Vici Vokke
  2. İyice skti bu hikayeler :D

3. :alkis

4. Dizilerde olduğu gibi konunun sonuna bu konudaki hikayeler tamamen hayal ürünüdür falan yazsan daha sevimli olur bence bir de zindan olayını daha yaratıcı yapmalısın:pro:

5. zindan :blink:

6. Bence Kitabı düşün Adı da Zindan hikayeleri olsun :d: :d:

7. Ibretlik ..

8. boksörüm ben adres ver geliyim :) bu arada bu zindan hikayelerini okurken hep senin adını anıyorum anlarsınya :)

9. ya kardesim bende okuyorum sonuna gelince iyi bir kufur yedin :pro:

zindan nedir ya :kop2:

10. Aynen başta gerçek sandım ama sonuna gelince tutamadım..
    :ehe

11. fake inanmayın :ehe

yerin dibi not:sanki siz bilmiyormuş gibi davranın ve beni bozmayın :)

12. Naptı naptı ?

13. :kıskıs:

14. turkce yazamiyom fesatlik yapma

15. Zebanileri göreceğiz eninde sonunda :D

16. zindana atacaklar bizi:d:

17. bu zindan nasıl bi' yer çok merak ettim ss koysana müdür :p

18. :kop:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 11:40