okulda cebimde sigara yakalattım cezası nedir ?

Sponsorlu Bağlantılar

enterneoll

enterneoll

Üye
hiç bir şey olmuyo bizim okulda günde en az 20 kişi yakalanıyordur :D

fk555897

fk555897

Üye
Bizim okulda açık telefon yakalayınca Valiliğe bildiriyorlar.

sahte_okeyy

sahte_okeyy

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar şimdilik bişey yok pazartesi günü belli olcak kınama veya uzaklaştırma alcam gibi görünüyor:pro: yine de herkese teşekkürler

sahte_okeyy

sahte_okeyy

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar olay çözüldü. disipline çıktım. Disiplin karar kurulunun kararı ile kınama cezası aldım. Eğer tekrarlarsam aynı suçu uzaklaştırma alacakmışım. Eğer uzaklaştırma aldıktan sonra tekrar aynı davranışta bulunursam tasdiknamemi vereceklermiş. Sadece kınama cezası aldım. Savunma hazırladım kurula sundum. Velimi çağırdılar. Onunlada konuştular. Bir hafta içinde de eve kınama kararı kağıdını göndereceklermiş.

• Beğen
Tepkiler: kraldost
Jomolocco

Jomolocco

Üye
bunedir arkadas ?

kinama cezasi sigara tasidigin icin ben boyle bir sey gormedim .

ka_za

ka_za

Üye
arkadaşlar olay çözüldü. disipline çıktım. Disiplin karar kurulunun kararı ile kınama cezası aldım. Eğer tekrarlarsam aynı suçu uzaklaştırma alacakmışım. Eğer uzaklaştırma aldıktan sonra tekrar aynı davranışta bulunursam tasdiknamemi vereceklermiş. Sadece kınama cezası aldım. Savunma hazırladım kurula sundum. Velimi çağırdılar. Onunlada konuştular. Bir hafta içinde de eve kınama kararı kağıdını göndereceklermiş.

Harbiden çok abartı bir ceza bizde icenlerinkii sondurtuyolar sadece

kraldost

kraldost

Üye
keşke babana söyleseler bir daha o moku içmessin kardeş yazık değilmi be sana

- - - Eklendi - - -

oğğğ olmuş çocuk parklarındada artık sigara içilmeyecek

kadir.ozel2

kadir.ozel2

Üye
cezasi kesin olümdür.

Samet.25

Bizim okulda 62 tl idi

Yunkaai

Yunkaai

Üye
Ben fizik öğretmenimden alıyodum :D

osicik

Üye
iyi tarafından bak belki sigarayı bırakırsın içen abin olarak söyliyim bırakabiliyorsan hem ciğerin hem paran sende kalır hemde gereksiz ceza almak zorunda kalmazsın....

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Hem cezayı yazar sana müdür,hemde o sigaraları tatlı tatlı kendi içer :D

Emip

Emip

Üye
uyarı cezası

ismailozcn

ismailozcn

Üye
Arkadaşın okulunda yine anadolu lisesi sigara yakalatanlara sigaranın zararları ile ilgili slayt yaptırmışlar.Belki böyle bir şey yaparlar, belli olmaz.

Metin MF

Metin MF

Üye
işte allah kahretsin ki böyle bi adilik var sistemde. öğretmenler(!) fosur fosur içsinler yasal, öğrenci cebinde taşısın yasak. Allah belanızı versin.

- - - Eklendi - - -

köpeklerin cepteki sigarayla ne zoru varsa artık

Samet.25

işte allah kahretsin ki böyle bi adilik var sistemde. öğretmenler(!) fosur fosur içsinler yasal, öğrenci cebinde taşısın yasak. Allah belanızı versin.

Sacma dusunuyon ogretmenleri ben okul icinde icerken.gormedim.bizim.hocalar disardi bakkal vardi onun onunde icerdi okulun.icini birak tellerin bile disina cikarlardi ama ogrenciler yani biz wc de icerdik

Üst Alt