okulda cebimde sigara yakalattım cezası nedir ?

• 15 Mart 2013
  • 15308 Okunma
  • 47 Cevap

1. okulda cebimde sigara ve çakmak yakalattım (anadolu lisesi 3. sınıf) henüz bi gün oluyo yakalatalı fakat ortalıkta bisey yok. Sadece adımı aldılar. Alacagım ceza nedir veliye haber verilir mi bilgilendirirseniz sevinirim

Yazan: sahte_okeyy
  2. müdürün veya yardımcısının insiyatifine kalmış bir şey. Belki uyarırlar sadece birdaha yapmaman için belki disipline verirler.

3. Anneme aldım de :)

4. Ewt :) ...

5. Çagırınca Velim biliyo gibi hareketler yap korktugunu sezerse bide abuk subuk biriyse direk arar.

6. Hic bi halt olmaz ozur dile sirinlik yap

7. 69 tl ceza :ehe

8. babamda ogretmen cocugun çantasında bulmuş sadece sgarayı almş :oke: (not:okulda dspln kurulu başkanı cezaları o veriyo)

9. ya uyarı yada kınama cezası verirler

10. Kanka 69 TL Versene ..
    Nie N'apcaksin .?
    - Sigara Icecegim :)
    (Hastane)

Saka Bir Yana .. Ozur DileBirdaha Gormezsiniz, Olmaz De Sorun Olmaz :oke:

11. icmediysen para cezasi uygulanmaz isterlerse verme sakin. kinama verirler disiplin olmaz

12. Ne parası yav öle bise yok :D

13. Olmaz birsey ne olacak hiç kafana takma

14. Bizim okulda para cezası veriliyor...

15. bizim okulda birşey demiyorlar her gün tuvalet hababam sınıfındaki çatı gibi oluyor :ehe sadece içeri girip içenleri dışarı çıkartıyorlar ve sigaralarına el koyuyorlar :evet:

16. insiyatif cezayı verecek kişinin elinde ama çok sorun olacağını sanmıyorum

17. Bugün bizim arkadaşta yakalattı seni o arkadaşım sandım :D

18. Bence en az kınama cezası alırsın. Yinede müdürün yada yardımcısının insafına kalmış birşey.

Yüklüyor...
16/11/2018 - 12:19