Öğrenciyim kredi almak istiyorum bi bakar mısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

only_download

Üye
    Konu Sahibi
Öğrenciyim kredi almak istiyorum bi bakar mısınız?
merhaba millet üniversite birinci sınıf öğrencisiyim hiçbir gelirim yok aileden gelen 250 lira dısında herhangi banka bana 800 lira civarı 12 ay taksitle kredi verir mi? verirse hangi banka ve ne şartla? (cep telefonu almam gerek)

Alper1045

Alper1045

Üye
Vermez. Aylık gelirin olmadığı için. Burs çıkmadı mı sana. Bursunla telefon alabilirsin.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Kredi verceklerini sanmam
Ama ev shop ev kur gibi yerler elden taksitle telefon satiyor ama 1000liralik telefona 300-400 lirada ekliyor onlara bak bence

only_download

Üye
    Konu Sahibi
Vermez. Aylık gelirin olmadığı için. Burs çıkmadı mı sana. Bursunla telefon alabilirsin.
burs başvurusu yapmadım çıkmazdı da zaten. başbakanlık bursu varmış ona başvuracağım o da ödemeye 2015'te başlayacakmış, bana çıkmaz.
Kredi verceklerini sanmam
Ama ev shop ev kur gibi yerler elden taksitle telefon satiyor ama 1000liralik telefona 300-400 lirada ekliyor onlara bak bence
o da kerizlik olur ya :(

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
banka soy

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
kardeşim zaten 250 tl gelirin var sana zor yetiyordur o ben de üniversite okuyorum 3. sınıftayım. hiç girme o işe aç kalırsın yeminle

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
The SLayeR

The SLayeR

Üye
valla onu bunu bilmemde devletin kredisine bulaşmayın burs cıkarsa kullanın yoksa hiç bulaşmayın zamanında kullandık üniveristede şimdi acısını çekiyoruz arkadaşlarla

only_download

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim zaten 250 tl gelirin var sana zor yetiyordur o ben de üniversite okuyorum 3. sınıftayım. hiç girme o işe aç kalırsın yeminle
ben daha başladım bir hafta sonra gideceğim okula da kenara en az 80 koyarım hesaplamalarıma göre bankaya 70 versem 70*12=840 bana 800 yeter, gerçekten bir telefona ihtiyacım var :utan
valla onu bunu bilmemde devletin kredisine bulaşmayın burs cıkarsa kullanın yoksa hiç bulaşmayın zamanında kullandık üniveristede şimdi acısını çekiyoruz arkadaşlarla
üniversiteden iki yıl sonra ödemeye başlıyorsun o değil mi? eğer oysa biliyorum abimde almış hala uğraşıyor
düşünüyorum, bir de araba patlatırsam bekle beni mexica :koş:

The SLayeR

The SLayeR

Üye
ben daha başladım bir hafta sonra gideceğim okula da kenara en az 80 koyarım hesaplamalarıma göre bankaya 70 versem 70*12=840 bana 800 yeter, gerçekten bir telefona ihtiyacım var :utan
üniversiteden iki yıl sonra ödemeye başlıyorsun o değil mi? eğer oysa biliyorum abimde almış hala uğraşıyor
evet kardeşim zira düzenli ödemek istesende devlet hep sorun çıkarıyor bazen parayı bile yatıramıyrsun..faiz işliyor hele hele borcu vergi dairesine yönlendirmesi yokmu daha fena..

heathrow

heathrow

Üye
evet kardeşim zira düzenli ödemek istesende devlet hep sorun çıkarıyor bazen parayı bile yatıramıyrsun..faiz işliyor hele hele borcu vergi dairesine yönlendirmesi yokmu daha fena..
Önceki hükümetler devlet kredisini tahsil etmiyorlardı. Bu hükümet çatır çatır alıyor.

• Beğen
Tepkiler: SHS ve Ottoman Slap

only_download

Üye
    Konu Sahibi
iki gündür kimseyi bulamadım daha önce böyle alan, benim kredi işi yatacak sanırım :cnfsd:

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
aslında bende düşünüyom banka soymayı olmadı beraber hallederizD:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kredi Kartından Ziyade Hesap Kartı Alabilirsin Verirler İçine Para Atıcam De Vadasiz Başvur Ziraat Yada Kuveyt Türke Ama Kesinti Olmaması İçin Aylık 2 Tane Oto Ödeme Talimati Yada Belirli Bir Miktar Para Olması Lazım Hesabında Yaklaşik 500-800 TL ARası Diye Biliyorum.İnternetten Filanda Alişveriş Yaparsın

only_download

Üye
    Konu Sahibi
Kredi Kartından Ziyade Hesap Kartı Alabilirsin Verirler İçine Para Atıcam De Vadasiz Başvur Ziraat Yada Kuveyt Türke Ama Kesinti Olmaması İçin Aylık 2 Tane Oto Ödeme Talimati Yada Belirli Bir Miktar Para Olması Lazım Hesabında Yaklaşik 500-800 TL ARası Diye Biliyorum.İnternetten Filanda Alişveriş Yaparsın
banka hesabım zaten var yanımda nakit taşımayı sevmem, bana kredi lazım hesap değil dostum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O Sory Man Ben Kredi Kartı Almak İstiyorsun Sandım :hmmm O Şartlarda vermezler Sigortan Olmali Yada Sabit Bir Gelirin Olmak Zorunda Yoksa Hiçbir Banka Vermez.

Fatic

Fatic

Üye
Tefeci bul heryer de varlar kredi cikmayanlara kredi verilir yaziyor ama ödeme nasil yapilir bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR

only_download

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Fatic
sLeepLe

sLeepLe

Üye
bankadan taksitle para çeken arkadaşım oldu ama onun bankadan kredi kartı vardı yani bankayla alakası var :) sana şimdi gitsen kredi vermezler büyük ihtimal çünkü üstüne bir şey yoktur adamlar bir güvence ister :)

only_download

Üye
    Konu Sahibi
bankadan taksitle para çeken arkadaşım oldu ama onun bankadan kredi kartı vardı yani bankayla alakası var :) sana şimdi gitsen kredi vermezler büyük ihtimal çünkü üstüne bir şey yoktur adamlar bir güvence ister :)
bence de isterler diye düşünüyorum artık. Kahretsin ya sanırım bi iş bulup çalışmalıyım, okulumu riske atmak olmasa çalışmak sorun değil de...

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kart Verirlerde Ondada Anca 150 Tl Çekersin Faizsiz Geri Ödersin :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe