Uygulama Odin yardım pls

Sponsorlu Bağlantılar

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
Odin yardım pls
Benim cihazım GT-N5110 (Galaxy Note 8)

Türkiye hariç çoğu ülkeye 4.4.2 güncellemesi geldi bende samsung sitesinden ingiltere 4.4.2 sini nidrdim md5 olarak bunu odin ile kursam

Orjinalliği bozulurmu,Garanti dışı kalırmı ? acill yardım pls

abdullahtanrikulu

abdullahtanrikulu

Üye
stok rom ise sıkıntı olmaz cihazı ingiltereden almış gibi olursun

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
eğer cihazın 3g li model ise önermem çünkü oparatör ayarları yani apn vs ingilteredeki olabilir sorun yaratma riski doğar ancak wifi li model ise sorunssuzca kurabilirsiniz garanti ye bir şey olmaz

KimHyuna

KimHyuna

Üye
    Konu Sahibi
abdullahtanrikulu

abdullahtanrikulu

Üye
:spr
evet odinle kurucam daha gelemdi samsung dan çerve yi değiştirecekler pda yı seçeçem odasyaı seçem cihazı dowloand mode a alıp start diyecem yanlış veya eksik varmı?
Yok tamam,kolay gelsin

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
evet odinle kurucam daha gelemdi samsung dan çerve yi değiştirecekler pda yı seçeçem odasyaı seçem cihazı dowloand mode a alıp start diyecem yanlış veya eksik varmı?
Yok ama yinede bilgisayarınıza kies ve galaxy studio yüklü olsun bazen odin telefonu (tableti) görmeyebiliyor

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Az daha bekle diğerlerine geldiyse buraya da gelir kafan rahat olsun sonuçta çokta önemli bir güncelleme değildir

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Az daha bekle diğerlerine geldiyse buraya da gelir kafan rahat olsun sonuçta çokta önemli bir güncelleme değildir
bu çocuk burda bana küfür etti. Ama sadece yorumunu kaldırmışsınız.. gercekten cok ayıp ettiniz. eski üyelere hiç değer verilmiyor

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Daha önceden başka bir konuda aynı şeyleri anlatmıştım demek boşa anlatmışız.

Üst Alt