Download mode'da iken Odin ve Bilgisayarım telefonu görmüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

wallwess

Üye
    Konu Sahibi
Download mode'da iken Odin ve Bilgisayarım telefonu görmüyor.
Telefon Modelim Galaxy W GT-I8150 .Dediğim gibi telefonumu download mode'a aldığımda Odin ve bilgisayarım telefonu görmüyor . USB aygıtı tanınamadı diyor . Forumda çok gezdim söylenilen herşeyi yaptım hala çözemedim . Kies yüklü ,usb driver son sürüm yüklü , telefonum rootlu , bağlanmadan önce kies'i kapatıyorum , telefonu fabrika ayarlarına çevirdim defalarca usb driveri sildim geri yukledim , bilgisayarıma fasttool driverları yükledim . Başka ne yapmam gerekiyor anlamış değilim . Yardımcı olursanız sevinirim .

byAndroid

byAndroid

Üye
Samsung usb driverini yukledin mi

wallwess

Üye
    Konu Sahibi
Son sürümü yüklü v1.5.49.0

byAndroid

byAndroid

Üye
Kabloda yada girişlerde sıkıntı olabilir

wallwess

Üye
    Konu Sahibi
Kabloda yada usb portlarında sıkıntı olsa kies inde görmemesi gerekmezmi ?

byAndroid

byAndroid

Üye
Kies görüyor mu
Kies görüyorsa kiesi kaldır tamamen bütün şeyleriyle
Kies odinin görmesini engelliyor tahminimce

wallwess

Üye
    Konu Sahibi
Bu şekildede olmadı. Zaten daha öncede kiesi görevlerden kapatıp öyle bağladım telefonu bilgisayara .

byAndroid

byAndroid

Üye
Kapatıp yapman olmaz tamamen kaldırman lazim kaldırırken soruyor sana tamaen mi kaldırılsın yoksa ayarlar korunsun gibisinden seçenek çıkıyor kaldır programı sonra pc yi yeniden başlat dene olması lazım birde en son odini dene 3.0.9 galiba en son. O görmezse odin 1.8. 5 var onu yükle
Birde iki odin birden olmuyor teki olmazsa tekini dene kaldırarak

wallwess

Üye
    Konu Sahibi
Başka bilgisayarlardada denedim fakat olmuyor . Kies hiç kurulu değil bilgisayarda samsung usb driverin en son sürümünü yüklüyorum . bilgisayar yine görmüyor telefonumu . telefon sorunsuz sekilde usb ile baglanıyor bilgisayara fakat download moduna gelince bişey oluyor . Aygıt arızalı diyor .

byAndroid

byAndroid

Üye
Hmm ilginç yardimci olamicam. Birde telefon aciliyorsa ayarlardan usb hata ayiklamayi aç. Aciksa kapatip dene

farukguner

farukguner

Üye
Usb hata ayıklamayı aç dene olmassa bataryayı çıkarıp tak oda olmassa driverları kurduğundan emin ol

Death Punch

Death Punch

Üye
Telefon kapaliyken goruyor mu

harunharunbursa

harunharunbursa

Üye
Windows 7 mi 8mi

ahetahet

ahetahet

Üye
usb kablonu degistir

sdtsdt

Üye
win 8 ise bile çözümü var

redfoxist

redfoxist

Üye
*#7284# yap kardeş cıkan menüde üst taraf modem alt taraf pda olacak sekilde ayarla

Üst Alt