Ocakta Direkt Pişen Balon Lavaş Tarifi

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi

Ocakta Direkt Pişen Balon Lavaş Tarifi Malzemeler​

  • 5 bardak kadar un
  • 1 paket instat maya
  • 1 kaşık tuz
  • 3.5 bardak kadar su
Ilık su ile hazırlanan hamur mayalanmaya bırakılır. Mayalanan hamur yumaklar halinde alındıktan sonra, yufkalar biraz açılır. Bu açılan hamur önce tava içinde biraz pişirildikten sonra, açık ocak üzerine bu hamur alınır ve, her iki tarafını yakmadan pişirdikten sonra ocaktan alınır.
Detaylar
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
Yönetici tarafından düzenlendi:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt