O Kocaman Polat Alemdarın Telefonunu Inceliyoruz[resimli]

Sponsorlu Bağlantılar

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
O Kocaman Polat Alemdarın Telefonunu Inceliyoruz[resimli]
<span style="font-size:14pt;line-height:100%">İşte o Polat Alemdar&#39;ın telefonu O kocaman telefonu inceleyin</span>.

<span style="font-size:18pt;line-height:100%">Devam edecek.</span>

S1FR3K1R1C1

Üye
emeğine sağlık güzel telefonmuş..

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
<span style="font-size:18pt;line-height:100%">CX75 Orjinal Boyutu 1280&#1093;1024</span>

<span style="font-size:18pt;line-height:100%">s65</span>

<span style="font-size:18pt;line-height:100%">7610</span>

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Fiyatına göre uygun bir telefon..

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
siemens yinede

D3N1Z

D3N1Z

Üye
vallah dizide görünene eğer bu ise dizide daha çekici burda daha değik göründğ bana

tatar_ramazan

tatar_ramazan

Üye
fiyatı ne kadar ki telefonun

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
400 falan olması lazım..

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Cam güzel CX75&#39;te yaw bilmesem 2MP dicem

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
siemens&#39;in yapabileceği en iyi telefon bumudur???????????nedir bu kısırlık anlamadım

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
fiyat/performanstan cıkabılecek en iyi özellikli telefon bence

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Dec 20 2005, 09&#58;58 PM) [post=232121]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
siemens&#39;in yapabileceği en iyi telefon bumudur???????????nedir bu kısırlık anlamadım
[/b][/quote]

Haklısın..Daha iyi olsun bak w800i pahalı ama kaliteli

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Siemens en iyi böyle telefon yapılıyosa 7595&#39;e siemens&#39;e yardım yazıp gönderelim

slayer

Üye
bunu alan varmı ya.. Bana çok itici geldi... Odun gibi...
telefonun tek beğendim yanı> son resimde....

RockFord Fosgate

Üye
bence sıyahının tıpı guzel ama ozellıkle ekranı cok kotu 65 bın renk ama 13..x17.. yanı kotu&#33;&#33;&#33;

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
siemens&#39;ten iyi ekran beklemek bence hata :S hele ses kayıt

RockFord Fosgate

Üye
sıemens sx1 ın yenı sxg75 mı ne MOBILMAG te test ettıler satılıyo hatta ekranı 240x320 262 bın renk&#33;&#33;&#33;

jason

Üye
butelefonlar türkiyede olsa valla alırdım be

fb_olgac

Üye
Bence güzel telefon

Lion Heart

Lion Heart

Üye
Ben Titan Grey CX75 kullanıyorum. Siyahı da güzel. Fiyatı benim bildiğim kadarıyla internette 480 ytl, dışarıda 430-450 ytl civarı.Telefon fiyat(performans olarak bence en iyi telefonlardan birisi, bir diğeri ise sx1. Ancak telefonu kullanmak için "Siemens" konusunda deneyimliyseniz. (örneğin format filan atınca ne yapacağınızı biliyorsanız tavsiye ederim. yoksa almayın bence.) Ayrıca SOA (services over air) sizin tel yazılımınızı GPRS aracılığıyla yükseltmenizi sağlıyor.(güzel bir özellik.)

<span style="font-size:18pt;line-height:100%"><span style="color:#FF0000">Bu arada Siemens SL75 ve S75 Avrupa (özellikle almanya) da çıktı.
Siemens SXG-75 ise sanırım yıl sonuna doğru çıkacak. SXG-75 in işletim sistemi ise LINUX&#33;&#33;&#33;</span></span>

Üst Alt