Telefon Tavsiyesi O Işıklı Kral O Nokia 3220

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
O Işıklı Kral O Nokia 3220
O 2004 yılında , Nokia tarafından tanıtıldı 128x128 ekranı , Vga kamerası , 3-5 MB dahili hafızası ile o senelerin diğer telefonlarıyla aynı teknolojiye sahipti fakat büyük bir farkı vardı ?
Nokia bu telefonun kenarına pog (pink orange green ) led yerleştirmiş yetmemiş yazılım eklemiş , zil sesleri çalınca telefon , zil sesinin ritmine ışıklarıyla beraber uyum sağlayıp adeta dans ediyor . Yetmiyor bildirim ışığı görevi yapıyor .
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Şu akıllı telefonlara da koysalar böyle ne güzel olur . Ses şiddetine göre yanıp sönen ışık vumetre , bildirim ışığı vs . Hayaller demişler ayrı yazınca Ha yeller beni .

• Beğen
Tepkiler: PALA., DeV/AsA ve Mamicuk

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
Akilli telefonlara şarj açısından ışık koymak ne kadar doğru olur bilemeyiz ama bu telefon her haliyle efsaneydi. Ancak bana göre tek eksiği Bluetooth'u olmamasıydı.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA, PALA. ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Akilli telefonlara şarj açısından ışık koymak ne kadar doğru olur bilemeyiz ama bu telefon her haliyle efsaneydi. Ancak bana göre tek eksiği Bluetooth'u olmamasıydı.
Kapatılabilir olacak canım . 7 gün 24 saat yanarsa olmaz zaten . Hem led teknolojisi baya gelişti olmadı geliştirirler

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bence Bu Kadarına Gerek YOk :D Flaş Filan Yeterli Diye Düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Tuşları camdan yapıp ekleyebilirler, hoş olur.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Cadillac34

Üye
Bende de 3510 vardı. Polifonik melodiliydi. 1 hafta şarj yetiyordu.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK