Nvidia Geforce Now Türkiye Sunucuları Açıldı


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Geçtiğimiz yıllarda bulut tabanlı oyun sistemi olan Geforce Now duyurulmuş ve kısa sürede büyük ilgi görmüştü. Bilmeyenler için Geforce Now hizmeti size sanal bir PC üzerinden sahip olduğunuz oyunları oynama imkanı sağlıyor. Yani elinizde oyunlar varsa fakat oynayacak bir bilgisayar yoksa Geforce Now ile Android / iOS ve PC / Mac platformlarında oyunları oynayabiliyorsunuz.

Yakın zamanda Turkcell işbirliği ile Game+ adında yeni bir hizmet kullanıcıların karşısına çıktı. Nvidia Geforce Now Türkiye sunucusu Game+ ile kullanıcılara düşük gecikme ile hizmeti kaliteli bir şekilde sunmayı amaçlıyor. Şuanda beta aşamasında olan Geforce Now Game Plus servisi 15 Mart tarihi itibariyle bütün kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Çok sayıda Youtube veya Twitch yayıncısı da Geforce Now beta kodlarını farklı çekilişler ile izleyenlerine dağıtmaya devam ediyor. Diğer taraftan Game+ kendisi de ön kayıt yapan kişiler arasından bazılarına beta kodu yollamaya devam ediyor. Geforce Now Türkiye fiyatı henüz belli değil fakat 15 Mart tarihinde resmi fiyatların açıklanması bekleniyor. Elinde halihazırda beta kodu olup servisi şuanda aktif olarak kullananlar görüşlerini yazarak bizleri de bilgilendirebilir.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt