Geforce Now Türkiye Fiyatları Açıklandı

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Geforce Now Türkiye sunucuları bildiğiniz üzere geçtiğimiz ay Game+ servisi ile beraber beta aşamasında hizmet vermeye başlamıştı. Bugün yapılan açıklama ile Geforce Now Türkiye fiyatlandırmaları belli oldu. Lansman öze 3 aylık 149.7 TL fiyat ile satın alabileceğiniz bulut oyun servisini dilerseniz aylık 74.9 TL karşılığında satın alarak kullanabileceksiniz. 15 Mart itibariyle ön kayıt sırasına göre satın alacak kişiler paketlerden istediğini seçerek kullanmaya başlayabilecek.er

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve TheNightMare.
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Her anlamda bitmiş olan ülkemiz için bu rakamlar çok yüksek.
Dünya ortalamasına bile yaklaşamayan internet aboneliğimize dünya paralar vermeseydik belki düşünülebilirdi...

 
  • Beğen
Tepkiler: M.F.E, PALA. ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yaklaşık 2 sene önce sözleşme yeniledim. 24 mpb/s internete 100 lira ödüyorum. Bir de buna aylık 75 lira bayılamam. İnternet hızını artırınca 200 lira olur galiba.

Teknolojiye para vermek istemiyorum artık
 
  • Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Gidip bunu bir yetkiliye sorarsanın verecekleri cevap belli; interneti biz getirdik.
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt