nurani den son haber 2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

almighty

Üye
nurani fw15 çok kaliteli bir firmware'di. ben uzun zamandır kullanıyorum, hoparlörüm falanda patlamadı :) bu arada zaten bu firmware işlerini herkes yapsın denmiyor dikkat edersen, daha önce bilgisayarla haşır neşir olmuş, tecrübeli kullanıcılar bunu yapıyo. e bu tecrübeye sahip insanlarında bu kadar basit tavsiyelere ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum...
nuraniye selamlar yeni firmware'i merakla bekliyoruz.. ama en azından bi yerlerde kendi ağzından açıklamalar görebilirsek fw16 nın çıkış tarihi hakkında bu yeni firmware olayı da şehir efsanesi kimliğinden kurtulmuş olur, bizimde içimiz rahat eder...

maniachgokhan

Üye
yaa birakın su nurani i bea onun yuzunden sx1 imin hoparloru gumledi bi te offical olmayan bi yazılım yuklersem iki oLsun :off: zizde oLe yapın arkadaslar vaLLa ;;)

cmert

cmert

Üye
Originally posted by Super Serhan@Oct 14 2005, 08:08 PM
Kardeşim geçende sx1 in ön paneli + tuş takımı (alt tuş takımı hariç) ücretsiz olarak KVK tarafından değiştirildi. Sizce ben Nurani'yi yükleyip telefonu unoffical yapsam yaparlarmıydı? Boru değil 125 milyon kârım var. Bilmem anlatabildim mi? Ondan sonra hoparlörüm patladı vs. vs. demeyin, siz üzülmeyin diye söylüyorum.
[post=191156]Quoted post[/post]​

değiştirdiysen değiştirdin kardeşim bunun nuraninin fw siyle ne alakası var.show yapma.unofficiali servise götürürken officialle değiştirirsin olur biter zaten.konuyu saptırma.merak etme üzülmeyiz biz.

marvell

Üye
nuraniden haber yokmu arkadaslar ne zaman cıkıyor acaba fw

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
    Konu Sahibi
FW ÇIKTI BEN NAPAYIM ŞİMDİ VERMEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM AMA İNSANLIK NAMINA ANLAMAYAN ARKADAŞLARA DERS OLSUN DİYE VERECEM BEN DAHA FW Yİ ALMADIM ALDIMMI TAMAM DIR FW15.4 SÜRÜM FW16 SONRA ŞİMDİ DEİL :haha: :haha: :haha:

cmert

cmert

Üye
Originally posted by cihatnuroglu@Nov 4 2005, 08:44 PM
FW ÇIKTI BEN NAPAYIM ŞİMDİ VERMEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM AMA İNSANLIK NAMINA ANLAMAYAN ARKADAŞLARA DERS OLSUN DİYE VERECEM BEN DAHA FW Yİ ALMADIM ALDIMMI TAMAM DIR FW15.4 SÜRÜM FW16 SONRA ŞİMDİ DEİL :haha: :haha: :haha:
[post=203804]Quoted post[/post]​

sen gerekli açıklamayı tam anlamıyla yapmadınki o zaman.başkasından öğrendik nuraninin bilgisyarını sattığını.sen söylesen anlayışla karşılardık.neyse herşey geçmişte kaldı.herşey sx1 için...

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by cmert17+Nov 4 2005, 08:49 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(cmert17 &#064; Nov 4 2005, 08:49 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-cihatnuroglu@Nov 4 2005, 08:44 PM
FW ÇIKTI BEN NAPAYIM ŞİMDİ VERMEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM AMA İNSANLIK NAMINA ANLAMAYAN ARKADAŞLARA DERS OLSUN DİYE VERECEM BEN DAHA FW Yİ ALMADIM ALDIMMI TAMAM DIR FW15.4 SÜRÜM FW16 SONRA ŞİMDİ DEİL :haha:  :haha:  :haha:
[post=203804]Quoted post[/post]​

sen gerekli açıklamayı tam anlamıyla yapmadınki o zaman.başkasından öğrendik nuraninin bilgisyarını sattığını.sen söylesen anlayışla karşılardık.neyse herşey geçmişte kaldı.herşey sx1 için...
[post=203806]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
ama beni ve nurani yi yalancılıkla suçladınız doğrumu ben bu olaydan zara gördüm yalnışmı acaba :eksi: :eksi: :eksi: :eksi: :eksi:

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
    Konu Sahibi
ama beni ve nurani yi yalancılıkla suçladınız doğrumu ben bu olaydan zara gördüm yalnışmı acaba :eksi: :eksi: :eksi: :eksi: :eksi:

nurani

Üye
Originally posted by cihatnuroglu@Nov 5 2005, 04:06 PM
[post=204407]Quoted post[/post]​

Arkadaşlar telefonun hoparlörünün patlaması yazılımla alakalı değil telefonun donanımı ile alakalıdır.Siemens firması güçsüz bir hoparlör yapmışsa bizim suçumuz var. :artı:

luckyesref

luckyesref

Üye
Slm nurani Sonunda geldin. Yazılım sesi yükselttiği için ve bizde hoparlör bu kadar sese dayanabilir düşüncesine girdiğimiiz için patladı.Tabiki donanım problemi.ben Sx1 imi bu haliyle 1 ay idare ettim sonra çare bulamayınca servise yolladım.adamlar yuttu tabi yaptılar hoparlörü.ama SX1 siz geçen bir ayı şöyle anlatabilirm.Sen hiç Sx1 siz kaldın mı? İşte öyle birşey.birde symbian 6.1&#39;e symbian7.0 özellikleri kazandırma ile ilgili foruma haber verdiniz. Bütün SX1 kullanıcıları 4 gözle bu Fwyi bekledi hatta ben o konu açıldığı ilk günden itibaren takip ediyorum.tam 1 ay olduğunda bile sitem etmiştim :) Çünkü bu Sx1 için bir dönüm noktasıydı.tıpkı motoru modifiye edilmiş araba gibi olacaktı.Eğer halen Bunu Yapabileceğini iddaa ediyorsan, yapacağım diyorsan bu söz vermektir.Bir önceki fw güzeldi.ama yaptığın fw garanti dışı bırakıyor tlfyi bu yüzden tabir yerindeyse Panzehiri ile piyasaya sürersen çoook bahtiyar oluruz.Sizi yalancılıkla suçladığımız konusuna gelirsek. Çoğu kimselerce İmkansız Görünen bir şey yapmaya kalkıştığının haberini aldık.ben sevindim yapılabilir gözüyle baktım hep ama ertelendiği haberini alınca yıkıldım ve tabiki yalan bir haber olduğunu düşünmeye başladım;başladık.
Umarım yeterince açıklayıcı olmuşumdur. Saygılar

luckyesref

luckyesref

Üye
HERŞEY SX1 İÇİN

Benimki Black :lol2:

camouflage

Üye
kim bu yaw yoksa nurani ak sakallı dedemi.fabrika bu alete bööle bir version güncellemesi sunmamışsa ne yapacak bu nurani kardeşimiz.telefonu yeniden imal edecek herhalde.

camouflage

Üye
kim bu yaw yoksa nurani ak sakallı dedemi.fabrika bu alete bööle bir version güncellemesi sunmamışsa ne yapacak bu nurani kardeşimiz.telefonu yeniden imal edecek herhalde. :eksi:

ares01

Üye
kardeş,senin fw yi yükledim,ne hoparlör kaldı ne de bişiy.resmen mahvetti telefonu.üstelik başka fw de yükleyemiyorum.eski fw ye geri nasıl dönerim anlatabilir misin.telefon garanti kapsamından çıkmadan yaptırmak isyiyorum.yardım eder misin.çok acil.perişan olduk valla.2 sx1 im vardı 2 side mahvoldu.keşke birine yükleseydik.yardımın için sağol. e-mail: ([email protected]) seni zor buldum....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt