nurani den son haber 2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shadowman07

Shadowman07

Üye
iyi olur merak etmeyin..

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by juniouremre@Sep 24 2005, 10:06 AM
iyi olur merak etmeyin..
[post=175907]Quoted post[/post]​
evet ben de teymin ederimki güvenin ben görüşüyorum sadece benle görüşüyor şimdilik bilmiom ama nuraniye güvenin zaten güvenmesem siteye onun hakkında bişey yazmam yani kesinlikle beni tanıyanlar bilirler zaten :artı: :artı: :artı: :artı: :artı:

siberkay

Üye
Originally posted by cihatnuroglu+Sep 21 2005, 11:00 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(cihatnuroglu &#064; Sep 21 2005, 11:00 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-akyuzmk@Sep 21 2005, 10:42 AM
Slm Arkadaslar Bu &#39;Nurani&#39; arkadasImIzla nasIl konusabiliriz
Cihan Nuroglu kardesim sen nasIl iletisime geçiyorsun

Herkese Tesekkür Ederim

SaygIlar
[post=172556]Quoted post[/post]​
baba ben maraşa gidiom arada bi orada görüşüyoruz şimdi ankarada kendi üniversitede tarih bölümünde okuyo siz bana sorun ben iletirim kardeşler................... :artı: :artı: :artı:
[post=172563]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

merhaba cihan arkadaşım nurani ye bu sx1deki palet renklerini değiştirmenin bi yolunu sorsan yaa ben buldum gibi aama z: de dosya değiştirmem gerek ama nasıl dosya azdıracam z ye bilmiom valla çok makbule geçer sorarsan şöle siyah sx1 in komple siyah bir temasını yapamıoz yaaaw

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by siberkay+Sep 25 2005, 05:51 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(siberkay &#064; Sep 25 2005, 05:51 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by cihatnuroglu@Sep 21 2005, 11:00 AM
<!--QuoteBegin-akyuzmk
@Sep 21 2005, 10:42 AM
Slm Arkadaslar Bu  &#39;Nurani&#39; arkadasImIzla nasIl konusabiliriz
Cihan Nuroglu kardesim sen nasIl iletisime geçiyorsun

Herkese Tesekkür Ederim

SaygIlar
[post=172556]Quoted post[/post]​

baba ben maraşa gidiom arada bi orada görüşüyoruz şimdi ankarada kendi üniversitede tarih bölümünde okuyo siz bana sorun ben iletirim kardeşler................... :artı: :artı: :artı:
[post=172563]Quoted post[/post]​

merhaba cihan arkadaşım nurani ye bu sx1deki palet renklerini değiştirmenin bi yolunu sorsan yaa ben buldum gibi aama z: de dosya değiştirmem gerek ama nasıl dosya azdıracam z ye bilmiom valla çok makbule geçer sorarsan şöle siyah sx1 in komple siyah bir temasını yapamıoz yaaaw
[post=177102]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
Bu arada ismim cihan deil cihat kardeşim tamam ben söylerim ama yani gereği yok çünkü niye diye sorasan fw16 çıkıo fw16 da nokia temaları yükleyeceiz bunlarla uğraşmana gerek kalmayacak ama yinede söylerim............. :huhu: :huhu: :huhu: :huhu: :huhu: :huhu:

siberkay

Üye
ya pardon cihat yalnış yazmışım :rolleyes: işte şimdilik bi patch çıkarabilirmi die sormuştum ben onu nurani nin sürüme

valmont2

Üye
umarım en kısa zamanda cıkar cihatnuroglu..

firazor

Üye
yalan lara inanmayın symbian 7.0 diye bir şey olmaz ve olamaz birisi çıkıp bol bol atıyor sizde yiyiyorsunuz

siberkay

Üye
niye ollmasın çokmuj zor sence :off:

cmert

cmert

Üye
öyle diyosun ama fw16 çıktığında yüklersin.

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by firazor@Sep 28 2005, 02:12 PM
yalan lara inanmayın symbian 7.0 diye bir şey olmaz ve olamaz birisi çıkıp bol bol atıyor sizde yiyiyorsunuz
[post=179692]Quoted post[/post]​
sen bu işlerden çokmu anlıyorsunda neyse .................SAYGILAR:off:

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
    Konu Sahibi
siz buna aldırmayın.............

cmert

cmert

Üye
ya merakla bekliyorum şu fw16 yı tam olarak hangi tarihte çıkacağı belli değilmi ya.beklemeye takatım kalmadı artık.

luckyesref

luckyesref

Üye
nurani elini çabuk tutabilir mi?fw 15 ile iyi giriş yapıp hoparlörler patladıktan sonra kötü izlenim bırakan (Özellikle Benim açımdan) nurani arkadaşımız symbian 7 yaparsa bu bir DEVRİM olur. iyi olur ama zor iş bakalım altından kalkabilecek mi? Sep 11 2005, 04:54 PM tarihinde açılan bu topic için son 10 gün kaldı.
umarım beklediğimize değer.

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by luckyesref@Oct 1 2005, 05:49 PM
nurani elini çabuk tutabilir mi?fw 15 ile iyi giriş yapıp hoparlörler patladıktan sonra kötü izlenim bırakan (Özellikle Benim açımdan) nurani arkadaşımız symbian 7 yaparsa bu bir DEVRİM olur. iyi olur ama zor iş bakalım altından kalkabilecek mi? Sep 11 2005, 04:54 PM tarihinde açılan bu topic için son 10 gün kaldı.
umarım beklediğimize değer.
[post=182526]Quoted post[/post]​
tamama arkadaşım beklein bakim bir ama çıkacak
ben bi tarih vermedim kesin vermedim ona göre adım atın bence :huhu: :huhu: :huhu: :huhu:

luckyesref

luckyesref

Üye
arkadaşım sen bu mesajı yanınlıyalı tam 1 ay oldu nuraniden yeni haber yok mu ne zaman çıkacak ne zamana yetişir.sorup haber verirmisin bizlere.

revolverman

Üye
Arkadaşlar nurani fw 16 yaparsa manyak olur haa.. :P

Lion Heart

Lion Heart

Üye
Arkadaslar ben Siemens Mobile Türkiye Müşteri Hizmetlerine bunu sormuştum. Onların verdikleri cevap:
1-) Symbian 6.1, symbian 7.0 olamaz.
2-)Biz zaten bu telefonu biz size 7.0 yapacaz diye birşey demedik.
Not: Bazı arkadaslarımız ısrarla sx1 e symbian 6.0 diyor yok öyle bir şey, siemens sx1 in işletim sistemi symbian 6.1. Ayrıca unoffical yüklemenizi tavsiye etmem. Hoparlörleri patlatanlar benim bu dediğimi iyi anlarlar umarım. Hoparlörünüz patladı ve bir şekilde fw15 offical yüklerken pat diye elektrikler gitti, ne yapacaksınız? Bu sefer hem firmware yükletmek tabii önce flash attırmanız sonra bir de hoparlör parası vereceksiniz.
Riske girmeden kendi offical firmware&#39;inizi kullanmanızı tavsiye ederim.

cihatnuroglu

cihatnuroglu

Üye
    Konu Sahibi
sen siemens mobile türkiyeyi bırak biz burda unoffical konuşuyoruz napacaksın sen bu symbian 7.0 olacak mp3 lewr zil sesi olacak boşver yemişim siemensi.......... :P :P :P :P :P

firazor

Üye
senden daha fazla biliyorum sx1 kullanmayı orası kesinde nurani fw16yı çıkartır ama 6600 daki gibi tema desteği olmaz

Lion Heart

Lion Heart

Üye
Kardeşim geçende sx1 in ön paneli + tuş takımı (alt tuş takımı hariç) ücretsiz olarak KVK tarafından değiştirildi. Sizce ben Nurani&#39;yi yükleyip telefonu unoffical yapsam yaparlarmıydı? Boru değil 125 milyon kârım var. Bilmem anlatabildim mi? Ondan sonra hoparlörüm patladı vs. vs. demeyin, siz üzülmeyin diye söylüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt