Nuance TALKS Premium v5.0.3 S60v3 v5 SymbianOS9.x Unsigned ed-FoXPDA Menü Okuma Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
Nuance TALKS Premium v5.0.3 S60v3 v5 SymbianOS9.x Unsigned ed-FoXPDA Menü Okuma Türkçe
Gayet Düzgün Menüleri Ve Mesajları Okuyan Program Son Sürüm Rar Dosyasındaki 2 Dosyayı Signedle Kur Özellikle Görme Engelli Millet Vekilleri Bu Programı Kullanırdı Bı Aralar Tv De Gösterilirdi İşste Hem Son Sürüm Hem Anlaşılır Bir Dilde Okuyor

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: hotbord_34, Mr-Trojan, AYNA ve 20 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

usulsuzcocuk

Üye
Evet guzel konusuyo ama bıraz kasıyo gıbı

Tracy35

Tracy35

Üye
teşekkürler..

orhaan48

orhaan48

Üye
Gayet Düzgün Menüleri Ve Mesajları Okuyan Program Son Sürüm Rar Dosyasındaki 2 Dosyayı Signedle Kur Özellikle Görme Engelli Millet Vekilleri Bu Programı Kullanırdı Bı Aralar Tv De Gösterilirdi İşste Hem Son Sürüm Hem Anlaşılır Bir Dilde Okuyor

kardeşim saol emeğine sağlık ama bnm eski tel n 73 de güvenilmeyen sertifika yüklenemiyor dıo ve iptal edıo

bozo6665

Üye
teşekürler kardeş çalışıyordur inşaallah

bob-bob

Üye
merhaba öncelikle teşekkürler. bu
linki indirdim ama programı kurarken güveilir olmayan kaynak hatası veriyor. sanırım unsigned olması sebebiyle. . siz signed leyip kurmamızı söylemişsiniz. peki bu signed lemek nasıl oluyor acaba? yardımcı olabilirseniz sevinirim.

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
kardes signedleme soyle sistem modifikasyon bolumunde var opda uye olup ordan sertıfıka alacaksın sonra bınpda sıgnsıs programını pc kur signedle google veya maxicep ararsan var ayrıca cok kolay guvenilir olmayan dıye bı uyarı verılırse evet dıyıp gec nokıa kendı uygulamasında bıle bu uygulamayı verdırtıyor

bob-bob

Üye
kardeş teşekkürler. ufak bir araştırma yaptım bu arada. öncelikle bu opta sitesine imei bırakıyoruz . bu site çin kaynaklı site olduğu için güvenilir bir sitemi. aldıkları imei leri daha sonra çin malı çakma telefonlarda kulanabilirler sanırım.
ayrıca rootsign adında bir program varmış . bu programda internete bağlanıpmı imzalıyor. deneyemedim çünkü maxicep dahil farklı birçok kaynaktan indirdim programı ancak .rar dosyasını açınca açtığı klasör boş oluyor. sizde saplam olanı varsa ekleme şnsınız varmı acaba.
şimdiden teşekkür ederim.

hakan karakaya

Üye
Rarlı dosyanın içinden çıkan iki adet vcm ve nuance isimli programları telefona kurdum. Telefonda altında TALKS yazan yeşil bir ikon oluştu. seri numarasını 323 olarak girdim, imei kısmı açılmadığından giremiyorum. Acaba bu yüzdenmi sesli komut çalışmıyor?

Ersin Oktay

Ersin Oktay

Üye
Teşekkürler..

yavhehe

Üye
arkadaşlar ben n95 ve n85 üzerinde v3.52yi kullanmaktayım. bu sürümü deneyen arkaadaşlar varsa lütfen performans ve kullanım kolaylığı hakkında yorum yapabilirler mi? herkese şimdiden teşekkürler

ttgg

ttgg

Üye
saolasın ..

bob-bob

Üye
selamlar
everest arakadaşım. ben bu programıla ilgili .rar dosyanı indirmiştim. ve daha önce sizede sign lemek hakkında sormuştum. rootsign programı ile ben signledim yada ben öyle sanıyorum. program yüklemye başlayamıyor. "güvenilir olmayan bir kaynaktan korumalı nesne yüklenemez" mesajı veriyor. sizin "Son Sürüm Rar Dosyasındaki 2 Dosyayı
Signedle Kur"" derken iki dosya hangileri biri nuancetalks ama diğeri ne acaba? kesin çözüm optamı acaba? file.diz ile FoXPDA.mfo dosyaları ne işe yarıyor acaba. birde şu rootsign ile signlememiz yeterli olmuyormu? bana yardımcı olabilirsen gerçekten sevinirim. zaten bu son sürüm ile müthiş bir şey yapmışsın. sana ve yardımcı olabilecek tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

süperüyeyim

süperüyeyim

Üye
erkek sesi mi kadın sesi mi kadın sesiyse yüklerim daha iyi oluyor

murat kalkar

Üye
çok teşekkürler. güzel paylaşım yalnız bu program her şeyi okuyor ben sadece mesaj okutmak istiyorum fakat saatlerdir uğraştım olmadı. ekranda ne var neyok okuyor. yine de teşekkür.

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim okuma biçimi nokia nın normal ses okuma programı erkek sesi

[DeathstorM]

[DeathstorM]

Üye
Teşekkürler...

süperüyeyim

süperüyeyim

Üye