Note1 alayımmı çok acil

• 16 Temmuz 2014
  • 790 Okunma
  • 42 Cevap

1. Arkadaşlar çok acil cevap bekliyorumSuan elimde note1 var discovery veya moto g almayı dusunuyprdum adam 425 tl ye verdi asphalt.realrac3.moderncom. gibi oyunları lowda kasmadan oynayabilirmiyim lütfen çok acil

Yazan: Moto_G
    Samsung ile gönderdi
  2. Oynayabilirsin diye düşünüyorum.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

3. kesin bir bilgi Verirmisin KARDEŞİM ACİL LAZIM

Samsung ile gönderdi
  4. ama note 1 alma boşyere. omun yerine diacıvery veya moto g al. hem daha yeni cihazlar. note çok eskidi yazılımı daki. android 4.0 yada 4.1 di baya eski
    ---
    mesajın teki gitmemiş. yarış oyunlarda ufak tefek kasmalar olur. gta vice cit ve san andreas ta kasma yapmıyor internette gördüm. modern combat 3 te kaamaz. ama 4 ve 5 e bişe diyemem.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. 4.1.2 vardır da moto g falan daha mantıklı note1in avantajı kamerası olur

Samsung ile gönderdi
  6. samsungun note serisi kadar güzel telefon yok note 1 ve note 2 kullandım 2 side şarj açısından bütün telefonları geride bırakır diyebilirim zaten kullanması çok keyifli büyük olduğu için moto g discovery gibi 3.sınıf telefonlara bakma bile samsung note 1 hala onları geride bırakır eski olmasına rağmen tercihin note 1 olsun

7. Note 1 de kullandım. 2 ye geçtim sattım yine 2 ye geçtim . Bundan sonra insallah 3 yada 4 olur . Note serisi ile diğer serileri karıştırmak yanlış olur . Ama keşke note serisini htc de çıkarsaydi müthiş olurdu .

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Beyler antutu puanı 10009 cikiyo o beni düşündürüyor geri vercem herhalde bilmiyorumki discovery veya moto g yi bekliyeyimmi ?

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Veriyorum geri arkadaşlar :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Moto G daha iyi. En azından daha yeni bir telefon.

Samsung ile gönderdi
  11. Bulsam kaçırmayacam :):)

iPad ile gönderdi
  12. kardeş telefonun durumuna göre bazen yüksek bazen düşük çıkıyor. Telefona format at dene yüksek çıkacak. Çok proğram yüklüyse biraz az çıkıyor.

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Hacı verdim geri aklımda şüphe kaldığı için verdim hemde ben 2-3 yıl kullanacağım için bikere alcam yani :):)

iPad ile gönderdi
  14. B not 3 ü denedim başta telefonlar arasında 4.ve az puanla çıkmıştı.geçen formattan sonra denedim 1.sırada ve 35810 çıktı.
    ---
    Hayırlısı haci.

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Sağolasın bekliyorum nasip :)

iPad ile gönderdi
  16. moto g tabiki note 1 mi kaldi kardesim bsver

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Zaten veriyorum moto g ve discovery çıksa hemen alcam da :)

18. evet bnce biraz bkle :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. okula 1 ay kala almak istiyorum zaten okul açılınca elime almam sınava çalışcam :)

20. herkes ole der ama hadi bakalim :)

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
18/10/2018 - 09:47