Tavsiye Note1 alayımmı çok acil

Sponsorlu Bağlantılar

Moto_G

Üye
    Konu Sahibi
Note1 alayımmı çok acil
Arkadaşlar çok acil cevap bekliyorumSuan elimde note1 var discovery veya moto g almayı dusunuyprdum adam 425 tl ye verdi asphalt.realrac3.moderncom. gibi oyunları lowda kasmadan oynayabilirmiyim lütfen çok acil

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Oynayabilirsin diye düşünüyorum.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

yusuf1998x

Üye
ama note 1 alma boşyere. omun yerine diacıvery veya moto g al. hem daha yeni cihazlar. note çok eskidi yazılımı daki. android 4.0 yada 4.1 di baya eskimesajın teki gitmemiş. yarış oyunlarda ufak tefek kasmalar olur. gta vice cit ve san andreas ta kasma yapmıyor internette gördüm. modern combat 3 te kaamaz. ama 4 ve 5 e bişe diyemem.

MaxipmaN

Üye
4.1.2 vardır da moto g falan daha mantıklı note1in avantajı kamerası olur

3onur5

3onur5

Üye
Arkadaşlar çok acil cevap bekliyorumSuan elimde note1 var discovery veya moto g almayı dusunuyprdum adam 425 tl ye verdi asphalt.realrac3.moderncom. gibi oyunları lowda kasmadan oynayabilirmiyim lütfen çok acil

samsungun note serisi kadar güzel telefon yok note 1 ve note 2 kullandım 2 side şarj açısından bütün telefonları geride bırakır diyebilirim zaten kullanması çok keyifli büyük olduğu için moto g discovery gibi 3.sınıf telefonlara bakma bile samsung note 1 hala onları geride bırakır eski olmasına rağmen tercihin note 1 olsun

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Note 1 de kullandım. 2 ye geçtim sattım yine 2 ye geçtim . Bundan sonra insallah 3 yada 4 olur . Note serisi ile diğer serileri karıştırmak yanlış olur . Ama keşke note serisini htc de çıkarsaydi müthiş olurdu .

Moto_G

Üye
    Konu Sahibi
Beyler antutu puanı 10009 cikiyo o beni düşündürüyor geri vercem herhalde bilmiyorumki discovery veya moto g yi bekliyeyimmi ?

Moto_G

Üye
    Konu Sahibi
Veriyorum geri arkadaşlar :)

fk555897

fk555897

Üye
Moto G daha iyi. En azından daha yeni bir telefon.

yaren_70

Üye
Beyler antutu puanı 10009 cikiyo o beni düşündürüyor geri vercem herhalde bilmiyorumki discovery veya moto g yi bekliyeyimmi ?
kardeş telefonun durumuna göre bazen yüksek bazen düşük çıkıyor. Telefona format at dene yüksek çıkacak. Çok proğram yüklüyse biraz az çıkıyor.

Moto_G

Üye
    Konu Sahibi
kardeş telefonun durumuna göre bazen yüksek bazen düşük çıkıyor. Telefona format at dene yüksek çıkacak. Çok proğram yüklüyse biraz az çıkıyor.
Hacı verdim geri aklımda şüphe kaldığı için verdim hemde ben 2-3 yıl kullanacağım için bikere alcam yani :):)

yaren_70

Üye
B not 3 ü denedim başta telefonlar arasında 4.ve az puanla çıkmıştı.geçen formattan sonra denedim 1.sırada ve 35810 çıktı.Hayırlısı haci.

Moto_G

Üye
    Konu Sahibi
The SLayeR

The SLayeR

Üye
moto g tabiki note 1 mi kaldi kardesim bsver

Üst Alt