Note 5 Acayip Pil Kullanımı

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Note 5 Acayip Pil Kullanımı
Note 5 cihazıma 2 gün önce 6.0.1 rom yükledim. Hiçbir sorun yok gayet stabil çalışıyor ancak şarj çok hızlı tükeniyor. Telefonumu kullanmadığım zaman bile acayip şarj tükeniyor. Aşağı da ekran görüntüsünü paylaştım

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yazılım At Kullandığın Uygulamalar İle Alakalıdır Klasık Sorunlar

hikmet366

hikmet366

Üye
Rom stabilize değildir orijinal rom mu ?

byAndroid

byAndroid

Üye
Rom yeni. Marshmallow alan bazı cihazların pil süresi düştü örnek g4 buda öyle galiba

xmustx

xmustx

Üye
Kamboçya firmware olsa dahi stok rom bu kadar yemez ? Hücre askıda %62 android Os %20 ?

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Kamboçya firmware olsa dahi stok rom bu kadar yemez ? Hücre askıda %62 android Os %20 ?
Genel olarak bi şarj sorunu var rom da. Herkes aynı konudan şikayetçi. Xda da drketan bi fix yayınlamış sanırım ama denemedim. Telefon çekmediği yerler de hücre askıda acayip pil kullanıyor. Çektiği yerler de başka bir uygulama çok kullanıyor. Yani şarj dayandiramaz oldum telefona.

xmustx

xmustx

Üye
Downgrade etmeyi düşünüyomusun

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
xmustx

xmustx

Üye
5.1.1'den farkı nedir

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
5.1.1'den farkı nedir
Çok fazla bi fark yok. Sadece biraz tasarım değişikliği var hızlanma var ve efektler çok değişmiş ama çok hoşuma gitti efektler telefon resmen akıyor çalışırken. Ama gel gelelim şarj sorunu var.

Rahmi06

Rahmi06

Üye
Kamboçya romunu bende yükledim. Telefonun hızında bayağı bir artış seziliyor. Pil tüketiminde pek o kadar fark göremedim. Ayrıca 6.0.1 den 5.1.1 e dönelebileceğini sanmıyorum.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Kamboçya romunu bende yükledim. Telefonun hızında bayağı bir artış seziliyor. Pil tüketiminde pek o kadar fark göremedim. Ayrıca 6.0.1 den 5.1.1 e dönelebileceğini sanmıyorum.
Ben şu anda 5.1.1 e geri döndüm.

xmustx

xmustx

Üye
İyi etmişsin

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Marshmalow genel olarak daha fazla pil tüketiyor
Eğer % 15 den fazla bi düşüş ise stock romu tekrar kurmanızı tavsiye ederim

strk92

Üye
Bende aynı romu kullanmama rağmen pil sorunuyla karşılaşmadım. Daha önce telefonunuza root atmış mıydınız? Rootlayan kullanıcılarda deep sleep sorunu baş göstermekte ve bu yüzden pil tüketimi artmakta

Üst Alt