Note 4 kendi kendine kapaniyor

Sponsorlu Bağlantılar

AHKE

AHKE

Üye
    Konu Sahibi
Note 4 kendi kendine kapaniyor
dun note 4 aldik abime kendi kendine kapandi muzik calarda iken power tusuna basiyoruz hic bir tepki yok sarja takiyoruz sarj animasyonu geliyor ole aciliyor telefon acaba 5.0.1 yazilimindan mi kaynaklaniyor?
basina gelen varsa bu sorun yazabilir mi

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Lollipop ta muzik calara girince yarım saat sonra anormallik oluyor bazen cihaz hicbirsey yapmadan ısınıyor
wipe data yapınca düzeliyor fakat bir kac gün sonra gene aynı oluyor, lollipop taki 1. kusur carpışma var
detaylı olarak cözüm bilgisi malesef yok, sizdeki sorun muzik calardan olabilir işlemciye nasıl etki yapıyorsa

• Beğen
Tepkiler: AHKE ve teknolojibaronu
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Lollipop ta muzik calara girince yarım saat sonra anormallik oluyor bazen cihaz hicbirsey yapmadan ısınıyor
wipe data yapınca düzeliyor fakat bir kac gün sonra gene aynı oluyor, lollipop taki 1. kusur carpışma var
detaylı olarak cözüm bilgisi malesef yok, sizdeki sorun muzik calardan olabilir işlemciye nasıl etki yapıyorsa
Alternatif müzik çalar ile çözülmez mi arkadaşın sorunu?

0MG90

0MG90

Üye
Müzik çalardan olacağını sanmam. Yazılımla ilgili sorun vardır. Bende de Lolipop yüklü ama öyle olmuyor.
Sürüm güncelleyin 5.1.1 çıktı diye hatırlıyorum Note 4'e.

• Beğen
Tepkiler: AHKE
AHKE

AHKE

Üye
    Konu Sahibi
yok muzik calarla ilgili degil sanirim sabah uyandiginda da olmus daha dun alindi 2 kere bole olmasi normal bir durum degil
yani boyle sorunlar custom romlarda olmaz mi ya

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Arkadasın cihazını 4 gün kullandım aynı sorunları yaşadım, zaten bu tür sorunlar icin bana verdi
note 4 kullanıcıların cogu aynı sorunu yaşıyor
Muzik dinlerken cihaz dondu hicbir tepki yoktu ve cagrı geldi cevap veremedim
yaptıgım işlem bataryayı cıkardım tekrar taktım ve recovery modda actım wipe data yapınca 3 gün gayet iyi kullandım
fakat bu sorunun lollipop ile ilgili oldugu kesin samsung note icin verdigi yazılımı inceledim gereksiz uygulamalar ile dolu dalvik teki carpışma işlemciye ters manevra yaptırıyor
5.1.1 ile düzelirmi bilmiyorum fakat 5.0.1 de hakketen cok sorun var
Alternatif müzik çalar ile çözülmez mi arkadaşın sorunu?
Durduruldu hatası veriyor ;)

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
AHKE

AHKE

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasın cihazını 4 gün kullandım aynı sorunları yaşadım, zaten bu tür sorunlar icin bana verdi
note 4 kullanıcıların cogu aynı sorunu yaşıyor
Muzik dinlerken cihaz dondu hicbir tepki yoktu ve cagrı geldi cevap veremedim
yaptıgım işlem bataryayı cıkardım tekrar taktım ve recovery modda actım wipe data yapınca 3 gün gayet iyi kullandım
fakat bu sorunun lollipop ile ilgili oldugu kesin samsung note icin verdigi yazılımı inceledim gereksiz uygulamalar ile dolu dalvik teki carpışma işlemciye ters manevra yaptırıyor
5.1.1 ile düzelirmi bilmiyorum fakat 5.0.1 de hakketen cok sorun var

Durduruldu hatası veriyor ;)
boyle devam ederse degisim yaptirmayi dusunuoduk
durduruldu hatasi falan almadik hic
sanirim dalvik derken art demek istedin ben gereksiz uygulamalarin bu kadar etkilecegini dusunmuyorum

MaxipmaN

Üye
5.0.1 sorunlu zaten 5.1.1 kur

PriZm

PriZm

Üye
Kiesten yazılım at düzelir sanırım. Uzun zamandır 5.0.1 kullanıyorum hiçbir sorunu yok.

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Kardeşime Vodafone'dan iki tane Note 4 aldım, ikisinde de aynı sorundan dolayı para aidesi aldım. Note 4'lerin özellikle Türkiye'ye gelen bir serisinde bu sorun varmış. Yeni cihazı bence hiç beklemeden iade edin. Bu arada servis değişim veya para iadesini onaylamadan önce yazılım atmak isteyecektir bence kabul etmeyin

• Beğen
androtik12

androtik12

Üye
Arkadaşlar 5.1.1 kies üzerindwn verilmeye başlandı mı?

PriZm

PriZm

Üye
kiesten ne yazilimi atcam Türkiye yazılımını mı
Fabrika yazılımı yükleme gibi bir seçenek var. Onu kullanabilirsin. Odinden firmware atma ile aynı işlevi görüyor.

• Beğen
AHKE

AHKE

Üye
    Konu Sahibi
sorun telde degilmiş abim yeni batarya almış yedek. orjinal degil tabi o yapıyormuş kapanmayı note 4 alacaklar için kafasında soru işareti kalmasın diye yazayım dedim.iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
sorun telde degilmiş abim yeni batarya almış yedek. orjinal degil tabi o yapıyormuş kapanmayı note 4 alacaklar için kafasında soru işareti kalmasın diye yazayım dedim.iyi forumlar
Eskisini servise postalasaymış?