Note 3 sayaç

• 31 Ağustos 2014
  • 694 Okunma
  • 25 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar şu note 3 sayaç sıfırlama olayı var mı yok mu beni bi aydınlatırmısınız. Root yapacağım bazı yerlerde sayaç sıfırlanmıyor diye okudum şimdi kafamda deli sorular :utan
    Bir de şu saçma knox olayı var onu hala çözebilmiş değilim gerçi. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Yazan: RowneSM
  2. var konularimdan birinde anlattim

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. eFuse muhabbeti de çıktı birde başımıza :ah

Anil-D bunu beğendi.
  4. verdigim yöntem ise yaramiyormu

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Bu konuya sahip arkadaşlara danışırsan iyi olur. Benim de pek bilgim yok?

6. Ya işe yaramıyor yada ben yanlış yaptım diyebiliriz. Ama yanlış yapma olasılığım da düşük yani sonuçta bir şeye bakarak yapıyoruz. Bilemiyorum.

Anil-D bunu beğendi.
  7. guncellemeleri yaptiysan hepsini olmaz knox gelisti ve artik sayac sifirlanmiyor kuluptede dedim

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Geçmiş olsun o zaman ne diyelim :)

Anil-D bunu beğendi.
  9. niye yaptinki kardesim ya üzüldüm senin adina bende pişmanim keske 4.2.2. de kalaydim

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Bana göre note 3 e root atmak sacmalik :/ 2 sene sonra belki.

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Sen git bu telefona milyarlar ver sonra telefonu kullanma iznin olmasın :ah Resmen dalga geçiyorlar adamla.

Anil-D bunu beğendi.
  12. yav yadi sayac neysede knoxu kullanamamak adama koyuyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Knoxunda çok güzel bir yani yokki knoxu açıp birinin eline versen telefonu "nasıl birşey yaptılarsa dosya ekle kaldır yapma olayı ya yok yada ben bulamadım" Touchwiz anasayfaya tıklasa yanlışlıkla knoxtan otomatik çıkıyor ve o Touchwiz anasayfa butonuda sanki göz göre göre en başa koymuşlar.

Anil-D bunu beğendi.
  14. peki bildigin knox gibi uygulama varsa cok ii olur

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Aslında bakılacak olursa knox tarzı uygulama çok var araştırılarak bulunur ama tabi ki knox yerini tutmaz. Gerçi samsungda bu işi becerememiş lg daha sağlam yapmış şahsen misafir modu olayını neyse konumuz bu değil tabi ki :) Şuan araştırmaya başlıyacağım kendi işimide görür, sen niye knoxu kullanamıyorsun ki ?

16. Knox gelistiyse harbiden durum kotu sifirlama icin acigi kapatmis olabilirler maalesef :(

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. sayac

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Şahsen şuan denedim sıfırlanmadı

19. Gecmis olsun :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. Şuan aynı durumdan çile çekiyoruz desene :)

Eyw üstüne bi bardak soğuk su iyi gitti :)

Anil-D bunu beğendi.
Yüklüyor...
21/10/2018 - 16:20